קרית התרבות נס ציונה 

קרית התרבות נס ציונה

  • טלפון 08-9304020
  • פקס 08-9401881
  • כתובת השריון 1, נס ציונה

קרית התרבות אשר שוכנת בנס ציונה נחשבת לאחד ממרכזי התרבות המובילים בארץ. היא מהווה מוקד משיכה לחובבי תרבות אשר נוהרים לנס ציונה מכל אזור השפלה ואף מהערים הגדולות הסמוכות בחיפושם אחר אירועי תרבות מעשירים.


מה הופך את קרית התרבות בנס ציונה לכה מוצלח?

הדבר שמייחד את קרית התרבות נס ציונה בהשוואה לשאר מרכזי התרבות בארץ, הוא שהיא מרכזת תחת קורת גג אחת מגוון של פעילויות התרבות מסוגים שונים, והן כלל לא מעטות. תכולת ההיכל עשויה להגיע לכ-750 איש, ושם מתקיימים על בסיס קבוע מגוון חוגים המתאימים לכל שכבות האוכלוסייה ולכל גיל. נוסף על כך, במרכז קיימת ספרייה עירונית, קונסרבטוריון, להקות זמר ומחול ייצוגיות, והוא מציע עוד המון פעילויות לקשישים ולגמלאים.


תנאים והטבות

אין עוררין על כך שמבקרי קרית התרבות נס ציונה זוכים לחוויה תרבותית ענפה התורמת באופן ניכר לשעות הפנאי שלהם. יותר מכך, במקום ניתן למצוא שפע של ללא תשלום, אכן יתרון כשנמצאים בעיר. בנוסף, המודעות הרבה לרצונו של כל אדם לחוות תרבות ללא הגבלה או מוגבלות שתעמוד בדרכו, הובילה להתקין במקום מערכת שמיעה מתקדמת לאנשים בעלי לקות שמיעה ולאפשר גישה נוחה לכיסאות גלגלים.

אנו מזמינים אתכם להעשיר את תרבות הפנאי שלכם כאן בבית, בקרית התרבות בנס ציונה. צרו עמנו קשר עוד היום במספר 08-9304020 וקבלו פרטים נוספים אודות כל הפעילויות ואירועי התרבות שעומדים לרשותכם.

ימים א'-ה'- כאשר יש הצגה/מופע בערב 08:30-21:00, כאשר אין הצגה/מופע בערב 08:30-19:00.

 

יום ו' 08:30-13:00.

בימי ו' ובמוצ"ש רק כאשר יש הצגה/מופע - כשעה וחצי לפני תחילת המופע/הצגה.

לוח ארועים