שתף

אדווה אוסקר מבקרת ברחוב העצמאות

12:27 22.04.2020

מה חדש בנס ציונה

לכבוד יום העצמאות: הדוורית של נס ציונה אדווה אוסקר מבקרת ברחוב בעיר

 

 

 

בימים אלו שלקראת יום העצמאות, המושג 'עצמאות' מקבל משמעויות רבות עבורנו, היושבים בבית, כאשר אנו מתגעגעים לחיים שמחוץ לבית. בחברת דואר ישראל, המהווה תשתית חיונית לאומית, ממשיכים לעבוד גם בתקופה מורכבת זו ולחלק דברי דואר וחבילות לעם ישראל, באמצעות מעל 1,000 דוורים המחלקים מדן ועד אילת, מתוכם עשרות דוורים מחלקים ברחובות בעלי משמעות היסטורית, הקשורים ליום העצמאות כמו: רחוב העצמאות, הציונות, הקוממיות, הניצחון, תש"ח, ה' באייר ועוד.

 

תכירו את הדוורית אדווה אוסקר,  תושבת נס ציונה  ואם לשני ילדים.  אדווה עובדת בדואר ישראל כדוורית מזה 13 שנה ומחלקת מאות דברי דואר ביום, בין היתר ברחוב העצמאות בנס ציונה. אדוה הולכת מדי יום בממוצע כ-15 ק"מ ומספרת כי מאז ומתמיד לדוורים היה קשר טוב עם הקהילה, ואין אחד שלא מכיר את הדוור שמחלק ברחוב שלו.

 

לדבריה "בתקופה הנוכחית יש לתפקיד הדוורים משמעות יתרה מאחר ואנשים רבים לא יוצאים מהבית, והדוורים לעיתים הם האנשים היחידים הנמצאים איתם בקשר. זה מאוד רלוונטי לקשישים ולאנשים חולים או כאלה שנמצאים כעת בבידוד והדוורים מביאים להם את דברי הדואר מעבר לדלת ודורשים בשלומם. זה חשוב מאוד לאנשים שלא נפגשים כעת עם בני משפחתם וכך אפשר לוודא שהכל בסדר עמם. הדוורים עובדים כעת  במשנה זהירות מצוידים בכפפות ומסכה ומוסרים  דברי דואר רשום וחבילות לנמענים עד בתיהם אך לא ישירות לידיהם. הדוורים מקישים  על הדלת וממתינים שהנמען ישיב ואז מודיעים שיש עבורו דבר דואר  אותו משאירים בפתח הבית ומצלמים את דבר הדואר שהונח  כאסמכתא למסירה.

 

אדווה אוסקר

 

לדברי אדוה,  "תפקיד הדוור השתנה בשנים האחרונות ומאז שהציבור החל להזמין חבילות. לקוחות פרטיים שולחים פחות מכתבים מבעבר ועיקר המכתבים מגיעים כיום מחברות עסקיות ששולחות חשבונות בנקים, דוחות, תשלומים ועוד. מצד שני הציבור מזמין הרבה חבילות מחו"ל, כאשר רק בשנת 2019 חילקנו בדואר 68 מיליון חבילות, וחלק משמעותי מתוכן חולק באמצעות הדוורים. חבילות קטנות שנכנסות לתיבות הדואר, מחולקות ישירות בבתי התושבים או במרכזי חלוקה אזוריים. בשנים האחרונות מתבצעים מהלכים לייעול ושיפור השירות. בין היתר, צויידנו במדפסות אישיות שמאפשרות לנו  סריקת הודעות על דבר דואר רשום, וחתימה על אישור מסירה בסמארטפון והתגובות של הציבור חיוביות מאוד".

 

אדווה מסכמת "מאוד מרגש לחלק דואר ברחוב העצמאות במיוחד בימים אלה, ואני מאחלת לכל תושבי נס ציונה חג עצמאות שמח וחזרה מהירה לשגרה".

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...