שתף

אור קדם נבחרה ליו"ר פרלמנט הנוער

11:08 05.01.2020

מה חדש בנס ציונה

תעשו לה כבוד: אור קדם, תלמידת י"ב מתיכון בן יהודה, נבחרה ליו"ר פרלמנט הנוער

 

בסוף השבוע התקיימו הבחירות לראשות מועצת הנוער העירונית- פרלמנט הנוער. ראש העיר שמואל בוקסר הגיע לברך את חברי הפרלמנט ולאחל הצלחה לכל המועמדים.

 

הבחירות שהתקיימו בין חברי הפרלמנט הנבחרים הפגישו את בני הנוער המועמדים עם כלל חברי מועצת הנוער.

 

כל אחד מהמועמדים פרס את המשנה שלו לשנה הבאה עבור בני הנוער בנס ציונה, אנו מאחלים בהצלחה ליו"ר הפרלמנט החדשה אור קדם וסגניתה שירז נהון.

 

אור קדם. יו"ר הפרלמנט החדשה

 

אור קדם, תלמידת כיתה י"ב מתיכון בן יהודה, נבחרה להיות יו"ר הפרלמנט  "המטרה העיקרית שלי השנה היא שכל חברי הפרלמנט ירגישו משמעותיים וימצאו את המקום שלהם בעיר. אני כאן כדי להעביר את הניסיון והידע שלי לקראת השנה הבאה בה אסיים את תפקידי ואתגייס לצבא. בנוסף חשוב לי שהנוער בנס ציונה יכירו בנו כגוף המייצג שלו ויפנו אלינו כשיש צורך או בעיה וכך נוכל לדאוג לטפל בצרכים השונים. אני מזמינה את הנוער לפנות אלינו בכל נושא, אנחנו פה בשבילכם."

 

 

שירז נהון בת 18 כיתה י''ב בבן גוריון, שנה רביעית בפרלמנט נבחרה לסגנית יו"ר הפרלמנט. "אני שואפת להביא את הפרלמנט למצב שבו כולם חברים של כולם ומכבדים את הדעות אחד של השני.
אחת הסיבות שבחרתי דווקא את התפקיד הזה הוא בשביל להראות לכולם מה הפרלמנט יכול לעשות למען בני הנוער בעיר. אני אעבוד קשה השנה כדי שהפרלמנט יהיה הגוף הכי מדובר בעיר. אני מתכוונת לגרום לנוער להבין מי אנחנו ולהבין שיש להם לאן לפנות בכל בעיה ולכל רעיון שיעלה להם.

 

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...