שתף

אות הפעיל המצטיין

09:54 06.02.2020

מה חדש בנס ציונה

 

מגן הוקרה הוענק על ידי ראש העיר לתלמידים שנבחרו כמצטיינים חברתית

 

ביום שני האחרון, הוענק על ידי ראש העיר שמואל בוקסר, בטקס מרגש, מגן הוקרה לאות הצטיינות, לשני תלמידי כיתה י"ב: שירה שלו ולירן פינרוב, הלומדים בתיכון 'גולדה'.

שירה ולירן אף נבחרו לייצג את העיר בטקס 'אות הפעיל המצטיין', של מנהל חברה ונוער מחוז מרכז במשרד החינוך, שהתקיים אתמול בערב (4.2).

 

מימין לשמאל: ראש העיר שמואל בוקסר, לירן פינרוב, שירה שלו, מנהל בית ספר גולדה ירון גרבר, מנהל מחלקת בתי הספר מוטי סגל, מנהל הנוער כפיר פוני.


שירה שלו, פעילה ומעורבת במשך שנים רבות, בפרלמנט הנוער וב'כנפיים של קרמבו'. הבחירה בשירה, נעשתה על ידי וועדה שהורכבה ממחלקת הנוער, אגף החינוך והאגף לשירותים חברתיים, והקריטריונים לבחירה בה היו: יכולות המנהיגות שהיא מפגינה, רצונה לתרום, לעזור ולהשפיע, לצד אישיותה המיוחדת הצנועה והשקטה.
שירה שלו: "אני מאוד נהניתי מהעשייה ושמחה מאוד שעל הדרך זה גם עשה טוב לקהילה. נהניתי להיות חלק מקבוצת אנשים טובים".

 


לירן פינרוב, פעיל בגרעין דרומי בהנהגת של"ח מחוז מרכז, והחל את דרכו כמש"צ (מדריך של"ח צעיר) בבית הספר, עבר את כל מסלול ההכשרה והפך בעצמו למדריך בקורסי ההכשרה.
במסגרת הגרעין לירן מקדם פרויקטים רבים לשיפור פני החברה, כמו תחום קידום תרומת אברים, עזרה למשפחות נזקקות וחולי סרטן. לירן נבחר למצטיין בשל נכונותו לתרום מעבר למצופה.
ערכיות, יוזמה, צניעות והרצון להשפיע בדרכו הייחודית הם אלו שגרמו לחברי הוועדה לבחור בו כמצטיין.


לירן פינרוב: "אני רוצה להודות על הבחירה בי ובעיקר להודות לאנשים שהיו איתי לאורך הדרך בשביל לתמוך ולעזור. בזכות המקום הזה, ניתנה לי הבמה לעזור וזה העיקר בשבילי וזה עושה את התחושה הכי טובה".

 

 

ראש העיר שמואל בוקסר ביקש להודות ללירן ולשירה בשמו ובשם מערכת החינוך של נס ציונה: "הבית זה המקום שמצמיח בוגרים משמעותיים ומובילים חברתית. אני מברך אתכם שתמשיכו בדרך הנתינה והעזרה ותמשיכו לייצג את עצמכם, את המשפחה, את נס ציונה, ובשאיפה גם את המדינה".

 

טקס הענקת אות הפעיל המצטיין-המחוזי משרד החינוך, מנהל חברה ונוער לשנה"ל תש"פ התקיים ב4.2.20 באולם האירועים גבעת ברנר.

 

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...