שתף

אלימות בגני הילדים

13:04 02.09.2019

מה חדש בנס ציונה

 איך תזהו סביבה אלימה בגן של ילדיכם?

 

 המיזם "בטוח בגן שלי" . מקיים בימים הקרובים מספר כנסים ברחבי הארץ, כדי להעלות את המודעות לנושא האלימות בגני הילדים, וכדי לצייד את ההורים בכלים וטיפים לזיהוי אלימות כלפי ילדם בגן.

 


הכנס הקרוב יתקיים במוזאון ראשון לציון  ביום חמישי הקרוב בשעה 19:30 בכנס  תוכלו לקבל את כל הטיפים לזיהוי אלימות כלפי ילדכם בגן.

 


מיזם "בטוח בגן שלי" הוקם על ידי עו"ד ליאת גלילי-פרל, במטרה לאתר ולזהות גני ילדים בהם קיימת סביבה אלימה כלפי הילדים ומאידך לפרגן לגננות הטובות והגנים האיכותיים .


הכנס הינו ראשון מסוגו בישראל, ויכלול הרצאות חובה לכל הורה ולכל איש צוות חינוכי בגיל הרך.


הכנס יתחיל בהצגת המיזם ורשימת הגנים השקופים בארץ ( לרבות הגנים בנס ציונה )


לאחר מכן, ידבר רמי קוסטוקבסקי, מנכ"ל חברת Background, אשר מספקת לגני ילדים ברחבי הארץ שירותים של בדיקת הרקע של גננות בטרם הן מתקבלות לעבודה, לרבות רקע בתחום האלימות. רמי יציג להורים, כלים פשוטים ושימושיים, לבדיקת הרקע של הגננת, בקלות ובחינם.


ובמשך תדבר הגב חמדה בוט  ראש תכנית לידה עד שלוש בבית ברל מומחית לתחום הגיל הרך ומרצה בנושא זה למעלה מ- 30 שנה. חמדה תספר להורים, מה קורה למעשה, אחרי שהם נפרדים מילדם ועוזבים את הגן, וכיצד ההורים, יכולים לדעת, מה יתרחש לאחר היציאה מהגן


לסיום  תדבר גם הגב ליאן סלע  משנה למנכל מכון אדלר ומובילת המיזם "אדלר בגן", אשר מספק ליווי מקצועי לגננות בתוך הגנים עצמם היא תספק לנוכחים בכנס, רשימה של "נורות אזהרה", אשר חובה לתת עליהם את הדעת. כך, לדוג' תסביר כי קיצוניות מכל סוג שהוא עלולה להיות מסוכנת, אם הגננת שמחה וקופצנית יתר על המידה או לחילופין היא אדישה לילד שמראה לה ציור שעשה, זו יכולה להיות "נורת אזהרה".
  ועד אשר הם חוזרים לאסוף את ילדם מהגן. 

 


ליאור בוגנים דוברת המיזם מספרת


"ביום חמישי הקרוב, בשעה 19:30, במוזאון ראשון לציון   כל תושבי העיר מוזמנים לשמוע הרצאות, בנושא כאוב אך כל כך חשוב, איך נשמור טוב יותר על ילדנו, ונזהה כאשר הם חווים התעללות ואלימות בגן.
לפרטים נוספים, ולרישום לכנס, ניתן להיכנס לדף הפייסבוק של המיזם "בטוח בגן שלי" או להירשם בדוא"ל [email protected].

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...