שתף

אלמוג מגיב ליגודה

13:48 30.12.2019

מה חדש בנס ציונה

חבר המועצה לירן יגודה הציע לסגן ראש העיר אריאל אלמוג להצטרף לאופוזיציה. זאת הייתה תגובתו של אלמוג

 

 

חבר המועצה מהאופוזיציה לירן יגודה העלה אתמול פוסט ובו דיבר על "התקציב הבזבזני" כלשונו של עיריית נס ציונה לשנת 2020.

 

כמו כן, לאורך הפוסט דיבר יגודה גם על מ"מ ראש העיר אריאל אלמוג וטען כי אלמוג דיבר בסעיף מסוים נגד החלטת ראש העיר בדבר מימון יועץ חיצוני על סך 200 אלף שקלים. 

 

בפוסט שכתב יגודה הוא פנה אל אלמוג וביקש ממנו להצטרף לאופוזיציה. 

 

תגובתו של אלמוג לא איחרה להגיע ולאחר כמה שעות כתב אלמוג בעצמו פוסט ובו בעצם ענה ליגודה על הנאמר והסביר מנקודת מבטו את המצב ואת נושא היועץ האסטרטגי. 

 

כך כתב לירן יגודה :

"בשנה האחרונה טוען ראש העיר תחת כל עץ רענן כי העירייה בגירעון ולכן הוא הוביל שורה של קיצוצים בתקציבי האגפים, דבר שפגע בשירותים שאתם התושבים מקבלים, בין היתר אנו עדים לרמת שירות נמוכה בניקיון העיר, ביטול הטבות לצעירים לדוגמא כניסה בחוף פלמחים, תשלום מלא לתושבים אשר חונים בכחול לבן, ועוד ועוד, מנגד, בשקט בשקט לאחר שלמדנו אני ושחר את דוח התקציב של 2020 נדהמנו לגלות סעיף חדש "יועץ אסטרטגי" כן, כן, תושבים יקרים 200,000 ₪ לשנה!!!

לא רק אני ושחר רובין מהאופוזיציה התנגדנו נחרצות לבזבוז כספי הציבור, התמיכה הפעם הגיע מכיוון מאוד לא צפוי: גם מ"מ ראש העיר וסגנו מר אריאל אלמוג הוא ולא אחר יצא למתקפה חסרת תקדים נגד ראש העיר וחברי המועצה הצדיק את האופוזיציה וטען כי מדובר בבזבוז כספי ציבור וכי "ישנם מספיק אנשים בעירייה" שיכולים לסייע בעניין ולא צריך לשלם סכום כזה בזמן שאנחנו נמצאים בתקופת קיצוצים והתייעלות בכל האגפים .

שאלותינו מדוע צריך יועץ אסטרטגי ומה תפקידו בעירייה נותרו ללא מענה, התשובה היחידה שקיבלנו היא כי פעילויות העירייה לא מגיעות לכל בית ורוצים שיגיעו לכל בית ובנוסף שצריך לוגו חדש. תשובות הזויות, לא קשורות וילדותיות, שכן אנו יודעים כי תפקידו של יועץ אסטרטגי בדר"כ בא בתקופת בחירות שמפלגה זו או אחרת שוכרת את שירותיו על מנת להשפיע על ציבור הבוחרים להצביע לאותה מפלגה.

נדהמנו ושמחנו מאוד לגלות כי מ"מ ראש העיר וסגנו מר אריאל אלמוג ראה עין בעין איתנו את הדבר העולה כדי בזבוז כספי ציבור, אבל צר לנו שלבסוף אלמוג הצביע בעד אישור התקציב.

בכ- 1,000,000 ₪ בקדנציה אפשר להוריד את מחירי החוגים בעיר, אפשר לתת שעות תגבור בבתי הספר ובתיכונים, אפשר לעבות תקציב שפ"ע ולנקות את העיר. אבל כנראה שמה שחשוב לנו, פחות חשוב לראש העיר וחברי המועצה שהחליטו שעיריית נס ציונה בעת הזו חייבת מיועץ אסטרטגי.

אנחנו, כמובן הצבענו נגד התקציב הבזבזני הזה ואנו קוראים מכאן למ"מ וסגן ראש העיר אריאל אלמוג, אם אתה באמת חושב כמונו תתפטר ותחבור אלינו לאופוזיציה, אחרי שאמרת בישיבה דברים אמיתיים מהלב כנגד בזבוז כספי ציבור, מקומך איתנו! לא מספיק לטעון טיעונים נגד התקציב, צריך גם להצביע נגדו ומ"מ ראש עיר לא יכול לצאת נגד ראש עיר אחרת הוא אופוזיציה, בוא מקומך איתנו!"

 

וזאת תגובתו של אריאל אלמוג:

"תושבי נס ציונה היקרים.
הפוסט של לירן יגודה אשר פירסם היום אינו משקף את המציאות הקיימת בעיר .
ראש העיר מר שמואל בוקסר וראשי האגפים המנכ"לית של העיריה עמלו רבות להכנת תוכנית התקציב והתעכבו על סעיפים רבים כדי להשתמש בכספי ציבור ביעילות רבה.
נכון שבעניין היועצים הייתה אי בהירות ובישיבת המליאה קיבלתי הבהרות ותשובות עינייניות .
אני סומך על ראש העיר וצוותו שעמלים רבות לשמור על כספי ציבור ותומך בהחלטות העיריה כלשונן .
מאחל לנו המשך עבודה פורה למען הציבור ואיכות החיים בעיר .
חודש מבורך."

 

אריאל אלמוג ולירן יגודה

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...