שתף

אמנים לבר מצווה

14:20 30.05.2021

מה חדש בנס ציונה

רוצים להפוך כל אירוע שגרתי לכזה שאי אפשר לשכוח? אספנו עבורכם כמה נקודות חשובות שיסייעו לכם בכך

 

אירועי בר/בת מצווה כבר מזמן לא מה שהיו פעם. כיום, הורים רבים בוחרים להפיק אירועים גדולים ומרשימים במיוחד הכוללים מאות מוזמנים ובחירת אמנים לבר מצווה שידעו להרים את האווירה ולהפוך כל אירוע שגרתי לכזה שפשוט אי אפשר לשכוח. אם גם אתם מעוניינים באפשרות זו של שילוב אמנים לבר מצווה, חשוב לדעת כי כיום ישנם אמנים רבים המציעים שלל מופעים מותאמים לאירועי בר/בת מצווה. בחירה נכונה של מופע מותאם הן לאופי האירוע והן לטעמו של ילדיכם, תבטיח לכם את הנאתו והנאת כל חבריו. אסף סלומון, מפעיל ליום הולדת מומלץ המציע גם הפעלה ליום הולדת למבוגרים בתור אמן חושים מקצועי, ישמח לשדרג גם את אירוע בר המצווה שלכם. בין כלל האמנים המבוקשים ביותר כיום לאירועים מעין אלה הם זמרים, קוסמים ואמני חושים. עם עליית הביקוש בשנים האחרונות, מגוון אמנים לבר מצווה ייחדו מופע מותאם המיועד לערב זה. אז רגע לפני שאתם בוחרים, כדאי שתכירו כמה נקודות חשובות אודות כל אחת מהאפשרויות.

 

 

צילום: FREEPIK

 

 

 

אז איך בוחרים את האומן המתאים לאירוע שלכם? הכירו את האפשרויות המבוקשות ביותר!

האפשרות הראשונה והשכיחה ביותר באירועי חתונה היא כמובן הזמנת זמר מקצועי. זמר מקצועי אשר מציע את שירותיו במסגרת אמנים לבר מצווה ידע להרים את האווירה ולדאוג שהידיים של כל המוזמנים יונפו ברחבת הריקודים. אפשרות זו נחשבת למבוקשת ביותר בשל העובדה הפשוטה כי באירועי חתונות בפרט ובעוד לא מעט אירועים חברתיים בכלל, חלק בלתי נפרד מהאירוע, ופעמים רבות זה שמעיד על רמתו, הוא רחבת הריקודים. כאשר רחבת הריקודים מלאה, וכלל המוזמנים מצטרפים לשמחה, ניכר שהאירוע מוצלח ומהנה לכלל המשתתפים. לכן, רבים כיום בוחרים דווקא בזמר המציע את שירותיו במסגרת אמנים לבר מצווה. מנגד, חשוב לדעת כי כיום ישנם לא מעט אנשים המסתפקים בהזמנת דיג'יי מקצועי שידאג לכל צורכי האירוע בפן המוזיקלי. כיום יש לא מעט אנשי מקצוע מיומנים בתחום אשר מצליחים להחליף זמרים מקצועיים ומרימים היטב את ידיהם של כלל המוזמנים ברחבת הריקודים. אז אם בא לכם אמנים לבר מצווה שאינם שגרתיים, שיהפכו את האירוע שלכם מרגיל וממוצע למהנה ובלתי נשכח, כדאי שתכירו את אמני החושים והקוסמים. אבל רגע, מה ההבדל ביניהם?

 

 

אמני החושים VS קוסמים - תחרות ארוכת שנים מגיעה לשלבי ההכרעה

עד לפני מספר שנים בודדות אמני החושים היו בצילם של הקוסמים. כולנו היכרנו מגוון מופעי קוסמים ובקושי שמענו על קיומם של אמני החושים. פריצת הדרך של אמני החושים החלה עם עלייתה של תוכנית פריים טיים המחפשת אחר אמן החושים הטוב ביותר בישראל. אמנים רבים הגיעו והציגו אלמנטים מפעימים ומרשימים במיוחד, מה שגרם לכך שכלל הצופים החלו להכיר את התחום. מיד לאחר תום התוכנית, חלה עלייה משמעותית בביקוש לשלל אמנים לבר מצווה העוסקים בתחום אומנות החושים. אמני החושים כמובן הזדרזו להתאים את עצמם לדרישות הציבור וכיום ישנן הופעות של אמן חושים לאירועים משפחתיים, לאירועים חברתיים, לערבי גיבוש, לערבי חברה, לילדים, למבוגרים ועוד. אסף סלומון, מפעיל ליום הולדת מומלץ המציע גם שירותי הפעלה ליום הולדת למבוגרים, עוסק בתחום אומנות החושים ומצליח להותיר את כל הצופים בו פעורי פה ועצורי נשימה, ולא משנה בני כמה הם. אז רגע לפני שאתם בוחרים אמנים לבר מצווה, חשוב שתכירו את ההבדל המהותי בין קוסם מקצועי לבין אמן חושים מקצועי.

 

 

הכירו את שורש ההבדל בין קוסם לאמן חושים וכך תצליחו לבחור את הטוב ביותר עבור האירוע שלכם

שורש ההבדל בין אמנים לבר מצווה העוסקים באומנות החושים לבין אמנים לבר מצווה העוסקים בקסמים הוא טריקים מחשבתיים לעומת טריקים פיזיים. כידוע לכולנו, קוסמים עושים לא מעט טריקים על ידי זריזות ידיים. מעבר לכך, הם משלבים בהופעותיהם לא מעט אביזרים פיזיים שונים כמו כדורים, כוסות, חבלים, כובעים, קלפים ובעלי חיים. בעזרת האביזרים הללו, שאינם באמת תמימים כמו שהם נראים, קוסמים רבים מצליחים לבצע לא מעט אלמנטים מרשימים. לא אחת מדובר בכובעים הכוללים כיסים נסתרים, בחבילות קלפים שאינן רגילות וכוללות טריק מובנה, בחפצים קשיחים הכוללים חלקים גמישים ועוד. כלל השיטות הללו לייצר אלמנטים מרשימים אכן מצליחות ומוצלחות, אך הן מרשימות הרבה פחות בהשוואה לחלופה, ומיועדות בעיקר לילדים. קהל הצופים בקסמים רבים תמיד יכולים "להאשים" את האביזרים השונים בהצלחתו של האלמנט הבלתי מוסבר, מה שהופך את המופע כולו למרהיב פחות.

 

 

טריקים מחשבתיים - הסחות דעת ללא שליטה, החדרת מסרים לתת מודע וקריאת מחשבות הם רק חלק קטן

לעומת זאת, אסף סלומון, אמן חושים מקצועי, ממקד את רוב הופעתו דווקא בטריקים מחשבתיים הכוללים כמה שפחות אביזרים פיזיים. אמנים לבר מצווה העוסקים בתחום אומנות החושים מכירים היטב את אופן חשיבתם של הקהל ויודעים לנצל אותה לטובתם ולהחדיר להם לא מעט מסרים, מספרים, תמונות, או ציורים לראש. הטריקים המחשבתיים הללו מרשימים הרבה יותר בשל העובדה הפשוטה כי אין את מה להאשים בהצלחת האלמנטים השונים. מסיבה זו אמנים לבר מצווה העוסקים בתחום אומנות החושים יצליחו לפנות גם לקהל הבוגר באירוע, מה שיבטיח את הנאתם של כולם. חשוב להדגיש ולומר כי אמנים לבר מצווה העוסקים באומנות החושים אינם בעלי כוחות על או יכולת לחזות את העתיד אלא הם פשוט מכירים היטב את אופן חשיבתו של האדם ומנצלים אותה לטובתם. אחת הדוגמאות הטובות ביותר שתמחיש זאת מצויין היא שיטתם להסחת דעת. אמנים לבר מצווה העוסקים באומנות חושים יודעים כי באופן טבעי כל תשומת הלב של האדם נמשכת לתנועות גדולות, מפתיעות וקולניות במיוחד. כלומר, במידה ותהיה תנועה גדולה, מפתיעה וקולנית במיוחד על רחבת הבמה, כל העיניים של כלל המוזמנים יופנו אליה באופן טבעי וכמעט בלתי רצוני. כך אמנים לבר מצווה העוסקים באומנות החושים מצליחים להסיט את תשומת ליבם של הקהל מתנועות קטנות ועדינות שהם מבצעים בדיוק ברגע התנועה הגדולה שמסייעת להם להעלים את התנועה הקטנה.

 

 

כך תצליחו להבטיח את הנאתם של כלל המשתתפים, גם המבוגרים ביותר!

אם לא די בכך, אסף סלומון, מפעיל ליום הולדת מומלץ המציע גם הפעלה ליום הולדת למבוגרים, הפעלה לאירועים חברתיים ומשפחתיים ועוד בתור אמן חושים מקצועי, יודע להחדיר לא מעט מסרים לתת מודע של האדם העומד מולו ללא שהוא מבחין בכך. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא להציב תמונה במרחק כזה שהמודע יצליח לפספס אותה אך התת מודע יקלוט אותה היטב. בעזרת שיטה זו ועוד רבות נוספות שכל אמן חושים מכיר היטב, ניתן להחדיר מסרים לתת מודע של כל אדם ללא הבחנתו בכך. אפשרות נוספת היא הצבת תמונות קטנות שהמודע יפספס למרות שהתת מודע יבחין בהן. כך ניתן לייצר לא מעט אלמנטים של ניחושים מדויקים, העברת מחשבות ללא מילים או מגע, קריאת מחשבות, ניבוי העתיד ועוד. אז אם גם אתם מחפשים אמנים לבר מצווה שיהפכו את האירוע מרגיל ושגרתי לכזה שאי אפשר לשכוח, אמן חושים מקצועי ומיומן הוא התשובה הטובה ביותר שתבטיח את הנאתם של כלל המוזמנים בכל הגילאים.

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...