שתף

אנגלו סכסון נס ציונה - משרד התיווך המוביל באזור

10:37 27.04.2022 | מערכת האתר

מה חדש בנס ציונה

'אנגלו סכסון' רשת התיווך הגדולה בישראל, פעילה עם עשרות סניפים בכל רחבי הארץ, המנוהלים ע"י זכיינים מקצועיים ויועצי נדל"ן ותיקים ומנוסים

'אנגלו סכסון' נס ציונה הפכה, לפני שנים רבות, לסניף מוביל בתחום המגורים והמסחרי, בניהולו של שמוליק אורון וכיום העביר השרביט לדניאל זמיר

 

הלקוחות של אנגלו סכסון נס ציונה יודעים שהם הגיעו למקום הנכון, כבר בפגישה הראשונה שלהם עם הזכיין דניאל זמיר ובניהולו של שמוליק אורון וצוות היועצים המסור והמקצועי.

 

כמו שדניאל אמר לנו בפגישתנו: "אני לא מוכר מוצר ללקוח, אני מלווה ומעניק מעטפת של שירותיות, מקצועיות, זמינות ואיכות מקצועית. בסופו של תהליך, יש מפגש רצונות ומתבצעת עסקה בין הצדדים, אך החלק שלי בה הוא המעטפת שמצליחה להביא למפגש החיובי בין הצדדים ולהשתכללות העסקה."

 

 

דניאל שיתף אותנו בקושי של בני העיר נס ציונה שמבקשים להמשיך ולהתגורר בעיר בה גדלו, לצד ההורים, בני המשפחה המבוגרים והחברים. הם צמאים להישאר בעיר, ומוכנים לשלם עבור דירה מחיר מאוד גבוה, רק בכדי שלא ייאלצו לעזוב את העיר האהובה: "מאז שנת 2017, מתרחשת עליית מחירי נכסים מאוד משמעותית, הן בנכסים להשכרה והן בנכסים למכירה. עליית המחיר מוערכת בכ-40-50%, עובדה המחייבת אותי ואת צוות הסניף לחפש נכסים כדאיים עבור לקוחותינו באופן מקצועי, ובכך יש לנו יתרון יחסי משמעותי על פני האחרים בעיר." משתף אותנו דניאל.

 

ייחודו של סניף אנגלו סכסון נס ציונה הוא ביכולות הטכנולוגיות והדיגיטליות הגבוהות. מאגר לקוחות גדול מאוד, סיורים וירטואליים בנכסים, סרטונים ביוטיוב ובדף הפייסבוק ופרסום נכסים בכל אתרי הנדל"ן הרלוונטיים. כל אלה מסייעים למוכרי ורוכשי הדירות להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורם, בזמן קצר יחסית.

 

המוטו של דניאל הוא: "אנשים לפני עסקים". על כך הוא מקפיד כבר שנים ארוכות, וחשוב היה לו להעביר דרכנו את המסר. ההיכרות של דניאל והצוות את העיר, תכנון פרויקטים שטרם הבשילו לשיווק, וכמובן, כל הפרויקטים שבשיווק - מצליחים לייצר עסקאות בתנאים טובים ובמחירים מעולים עבור הלקוחות. צוות הסניף שותף לשיווק מספר פרויקטים חדשים בעיר: סוקולוב 14, זרובבל 11 ופרויקטים אחרים של תמ"א 38 שבוצעו בעיר.

 

ביקשנו מדניאל מספר 'עצות זהב' בבחירת יועץ נל"ן, והוא שמח לשתף אותנו: "חשוב לבחור יועץ נדל"ן שחי את העיר, הטעות הגדולה של קונים ומוכרים היא לבחור יועץ נדל"ן מחוץ לעיר. העדר היכרות לעומק של העיר וטווחי המחירים, גורם פעמים רבות למוכרים לתמחר ביתר או בחסר ולפגוע בכדאיות העסקה. מתוך היכרותנו המעמיקה את שוק הנדל"ן בנס ציונה - נוכל להעניק לקהל המוכרים סקירת שוק וייעוץ תמחורי נכון, וכך, ממקסמים את מחיר הנכס. עניין נוסף וחשוב הוא הרצון של הלקוחות לעתים לחסוך בעמלה ולהיגרר אחר יועץ נדל"ן שהבטיח עסקה ללא עמלה. הזול שווה יקר. מגיעים אלינו לקוחות מאוכזבים מיועצים אחרים ומבקשים שאנחנו נציל עסקאות. אפשר היה להימנע מכך אם היו מבצעים בדיקה ושואלים את היועץ את השאלות הנכונות, קודם לכן."

 

חילופי נכסים הפכו להיות טרנד חדש, אמר לנו דניאל, זוגות צעירים המבקשים לרכוש דירה גדולה יותר לאחר הרחבת המשפחה, מבצעים עסקה של חילופי נכסים עם זוג מבוגר כשהילדים כבר יצאו מהבית ואינם זקוקים לדירה גדולה. וגם להיפך - זוג מבוגר שמבקש לעזוב שכונה צעירה, כמו שכונת הוואלי, ולעבור למרכז העיר ומבצעים גם הם עסקת מכירה-קניה בדרך של חילופי נכסים: "לכל אלה אנחנו יודעים לתת מענה מקצועי ואיכותי, כי אנשים לפני עסקים." אמר דניאל  וסיים פגישתנו, בדרכו אל נכס נוסף למכירה של לקוח הסניף.

 

אנגלו סכסון נס ציונה - נורדאו 4 נס ציונה

שעות פעילות המשרד, בתיאום מראש: ימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00 וטלפונית בזמינות מלאה בכל שעות היממה: משרד: 08-9404775. נייד: 0523666975 דניאל

https://www.facebook.com/Nesziona.AS
 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...