שתף

אריאל אלמוג מציג: תכנית למען האזרחים הותיקים בנס-ציונה

07:51 04.10.2018

מה חדש בנס ציונה

מה דעתכם על התכנית של אריאל אלמוג למען האזרחים הוותיקים בנס ציונה?


השבוע חל 'יום הקשיש הבינלאומי', אירוע שעבר בשקט יחסי כאן, בנס-ציונה. במסגרת חוג-בית, שקיים אמש המועמד אריאל אלמוג, בהשתתפות עשרות מתושבי העיר, הוא התייחס לנושא והציג חזון מעניין באשר לאוכלוסייה הוותיקה.

 

 

"הגיע הזמן לשנות כיוון בכל הנוגע ליחס כלפי האוכלוסייה המבוגרת בנס ציונה. מחירי ההרצאות והפעילויות ב'בית הפנאי' גבוהים מדי כיום, והם אינם מאפשרים לכולם ליטול בהם חלק. לפיכך, נפעל  למתן הנחות לאזרחים הותיקים בשיעור של 25% בפעילויות השונות."

 

"במקביל לכך, נמשיך בהידברות אמתית עם התושבים, נלמד מניסיונן של ערים אחרות ונכין תכנית מקיפה, במטרה לשפר את איכות-החיים של האוכלוסייה הותיקה בנס ציונה. נעשה זאת באהבה רבה, כחלק מראייה חברתית רחבה והכרת-טובה לאנשים שתרמו לשגשוגה ופריחתה של העיר." אמר אלמוג. 

 

השתתפו במפגש גם חברי רשימתו של אלמוג 'נס ציונה 1', עו"ד דורון רדעי, אפרת דה-מיו, יוני כהן ועו"ד שירי ורדי, שנשאו דברים והתייחסו לנושאים שונים שעל סדר-היום הציבורי בעיר.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...