שתף

בדיקת קורונה לקראת החזרה לבית הספר

14:38 29.10.2020

מה חדש בנס ציונה

אתם עובדי מערכת החינוך בנס ציונה? תגיעו לעמדת הקורונה אשר ממוקמת סמוך לקניותר

 

מכבי שירותי בריאות מזמינה את עובדי מערכת החינוך בנס ציונה לבצע בדיקת קורונה בעמדה שהוצבה בעיר. עמדת הבדיקה ממוקמת סמוך למתחם הקניותר, ואין צורך בהפניה מרופא או בתיאום תור. יש להצטייד בכרטיס מגנטי לצורך זיהוי.לקראת פתיחת מערכת החינוך לכיתות א'-ב' והחזרה הצפויה לבתי הספר של מאות עובדי הוראה, מזמינה מכבי שירותי בריאות את הצוותים החינוכיים להגיע לבצע בדיקות קורונה בהקדם – ללא צורך בהפניה מרופא או תיאום תור. עמדת בדיקת הקורונה של מכבי בנס ציונה נמצאת מחוץ לקניון ה'קניותר', ברחוב האירוסים 53, בסמוך למרכז הרפואי של מכבי (הגעה רגלית).

העמדה פועלת בימים: ימי א-ה 8:30-12:45 ו-16:30-20:45, וביום ו' 8:00-12:00


העמדה החדשנית והניידת מאפשרת תהליך נטילת דגימה סטרילי מרגע הזיהוי של הנבדק ועד העברת הדגימה למעבדה המרכזית של מכבי. במהלך הבדיקה, הדוגם שוהה בתא מבודד לחלוטין ללא מגע עם הנבדק ובהפרדה מוחלטת עם הסביבה החיצונית. כך, אין צורך בלבישת ציוד מיגון על ידי הדוגם. בסיום לקיחת הדגימה, מתבצע חיטוי של הציוד המחובר לעמדה באופן מידי ואוטומטי ובכך מתאפשר מעבר מהיר לביצוע בדיקה של הנבדק הבא.


חברי מכבי מוזמנים לביצוע הבדיקות ללא צורך בהפניה או בתיאום תור. עם ההגעה לבדיקה יש להקפיד על הנחיות משרד הבריאות, לעטות מסכה ולשמור על מרחק כדי למנוע התקהלות.


ליטל הרשקוביץ מנהלת מרחב נס ציונה במכבי: "מכבי רואה חשיבות גדולה בביצוע בדיקות קורונה לצוותי החינוך לקראת פתיחת הלימודים בשבוע הקרוב וזאת כחלק מהמאבק לקטיעת שרשרת ההדבקה. כל עובד הוראה שחולה עלול להדביק רבים נוספים בבית הספר ולכן קריטי שכמה שיותר יגיעו וייבדקו טרם החזרה לספסל הלימודים. נערכנו על מנת לתת לחברינו שירות מיטבי ואנו מאחלים בריאות טובה לכולם"

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...