שתף

ביקור הנספחת בנס ציונה

08:46 30.01.2020

מה חדש בנס ציונה

תערוכה מיוחדת נערכה בבית הספר "גולדה" בנס ציונה

 

ביום השואה הבינלאומי , נערכה בקריית החינוך "גולדה", תערוכה חשובה של ארגון "סנטרופה" בנושא 100 שנות יהדות פולין. התערוכה מציגה קהילה יהודית עשירה ותוססת שנכחדה כמעט לגמרי בידי הנאצים ועוזריהם .


הטקס התקיים במעמד: ראש מחלקת יחסי הציבור בשגרירות פולין בישראל, הגברת קטרג׳ינה איבנסקה, נציגת סנטרופה בישראל, הגברת אתי אברהם, סגנית ומ"מ ראש העיר סמדר מוצפי אהרוני, רעיית ראש העיר חגית בוקסר, מנהל מחלקת בתי הספר מוטי סגל, מנהל קריית החינוך ירון גרבר, מורים ותלמידים.

 

בנאום שנשאה הנציגה הפולנית ביקשה להודות על ההזמנה, שיתפה שהיא התרגשה מאוד מהתערוכה וביטאה תקווה ליצירת דור חדש עם עתיד טוב יותר ללא שנאה, גזענות ואנטישמיות. עוד ציינה לטובה את שיתוף הפעולה המצויין עם פולין בשאיפה שהטרגדיה הנוראית בעולם – השואה, לא תחזור על עצמה. במהלך הטקס שרו תלמידי י"ב שחר פלדברג ובן סוסנר שירים מרגשים שגרמו לקהל להזיל דמעה. שני תלמידי כיתת י"א - איתי זלצר וגל רונן הנחו את הטקס באנגלית והזמינו את הקהל לצפות בתערוכה תוך שהם מסבירים על מספר תמונות בתערוכה .
התערוכה תהיה פתוחה בשבועיים הקרובים לתלמידי התיכון והחטיבה.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...