שתף

בית-החולים קפלן מוקיר את האחים והאחיות

15:34 28.01.2020

מה חדש בנס ציונה

 

שבט אחים ואחיות: ביה"ח קפלן מוקיר את האחים והאחיות לרגל שנת האחות והמיילדת הבינ"ל

 

שנת 2020 הוכרזה, על-ידי ארגון הבריאות הבינלאומי כשנת הוקרת האח/ות והמייל/דת הבינלאומית. הנהלת המרכז הרפואי קפלן, מקבוצת כללית, ערכה לאחרונה אירוע מרכזי לפתיחת שנת האחות בקבלת פנים שנערכה בבוקר לכלל האחים והאחיות עם פרח וברכה של מנהלת בית החולים, ד"ר שרית אבישי אלינר,  הפרחת בלונים, הקראת תפילת האחות.

 

מנהלת ביה"ח מעניקה פרחים באירוע פתיחת שנת האחות הבינ"ל 2020. צילום: גלעד שעבני

 

שולמית אוחנה, מנהלת הסיעוד בקפלן, מסבירה כי לאחיות ולאחים בבתי החולים יש תפקיד מכריע וחשוב בתהליך הריפוי של מטופלים. "הם אלה המקדישים לילות כימים בעשיה נאמנה, בהקרבה ובמסירות, שותפים מלאים בהובלת תהליכי ליבה מרכזיים, במציאת פתרונות ובמתן מענה תוך חתירה לעבודה בסטנדרטים מקצועיים". הם ממלאים במסירות אין קץ מהווה את אחד מעמודי התווך של מקצועות הבריאות ונמצאים עם המטופל ועם משפחתו, לכל אורך החולי והמחלה, בעצב ובשמחה. "שנה זו מהווה הוקרה למאמצים הבלתי נלאים, ולעבודה הקשה שנעשית על ידי כל האחיות והאחים. אני מאחלת לכל האחים והאחיות בקפלן שנה משמעותית, שנה של מובילות, שנת הצלחה וסיפוק." היא מסכמת.

 

אירוע לרגל שנת האחות הבינ"ל בקפלן 2020. צילום: גלעד שעבני

 

ד"ר שרית אבישי – אלינר, מנהלת המרכז הרפואי קפלן הרצפלד,  הוסיפה כי האחים, האחיות והמיילדות בקפלן הם שם דבר ברמה של כלל בתי החולים בישראל. "מטופלים שביקרו בבית החולים יודעים לשבח ולהגיד מילים טובות על החמלה, האכפתיות והדאגה של האחים והאחיות שלנו, וזה בזכות תודעת שירות גבוהה שנשענת על הענקת כבוד למטופל", היא מסבירה. "אני שומעת הרבה את האחים והאחיות שלנו שאומרים כי הם מרגישים למטופל כמו בן משפחה, והטיפול מסביר הפנים והאכפתי שלהם בהתאם". שנת אחות מוצלחת ופוריה.

 

בית החולים נערך במהלך השנה לפעילויות מגוונות וחגיגיות באירוע נטיעות בט"ו בשבט, הצגת פעילות המיילדות והאחיות בחטיבת נשים ויולדות ביום המיילדות, כולל הופעת אומן מפורסם שהתנדב להוקיר את המחלקה שבה ילדה אשתו, ושילוב באירועים של סטודנטים וסטודנטיות לסיעוד בביה"ס לסיעוד שקיים בבית החולים.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...