שתף

''בנס לא איבדו פה חיים''

13:57 22.11.2020

מה חדש בנס ציונה

המכוניות שאבדו, הרהיטים ומוצרי החשמל שנהרסו, הכעס הגדול. שום דבר לא משתווה לאבדן של האלבומים ארוכי השנים בעלי הערך הסנטימנטלי. תושב רחוב העצמאות בנס ציונה מספר בכאב לב על הרגעים הקשים באותו לילה 

 

את הלילה שבין שישי לשבת, אותו תושב רחוב העצמאות לא ישכח לעולם. 

 

הוא הרגיש שכבר בשתיים בלילה הכל מתחיל לצוף. לעלות. הגשמים היו חזקים מאוד. המים החלו לעלות. "להגיע ל 1.70-1.80 מ' זה לא עניין של מה בכך. אתה יודע כמה גשם צריך לרדת? אתה יודע איזה מחדל של ביוב צריך להיות כדי שזה יעלה לגובה כזה? אבל ככה זה היה" אומר ד' תושב הרחוב.

 

- מתי הבנת שקרה משהו נורא?

"התעוררתי בחמש בבוקר. יצאתי החוצה וחשכו עיניי. כל המכוניות בגובה המים. הלך לכולנו הרכב. מי יודע איזה נזקים יש שם? הבית עלה על גדותיו. דברים החלו לצוף. רהיטים, מוצרי חשמל. הכל הלך"

 

- איבדת משהו מיוחד?

"הכל נהרס. נשבר. אבל הכי כואב לי על האלבומי תמונות. יש דברים שאין להם מחיר. אין להם ערך כספי. אלא סנטימנטלי שזה שווה יותר מהכל. ממש נשבר לי הלב על זה."

 

- יש בך כעס? עצבות? אכזבה?

"כל מה שאמרת. כל התחושות האלה מתערבבות לי. הגשמים האלה כבר קרו לפני 7 שנים ולפני 15. כל כמה שנים זה קורה. זה ממש לא בסדר שזה המצב. הגיע הזמן שיתקנו את זה. מגיע לנו יותר טוב מזה"

 

יש לך ציפיות?

"אני לא יודע אם לקרוא לזה ציפיות אבל כן יש בי רצון שדברים ישתנו פה. אני גר בנס ציונה. עיר לא זולה בכלל. התשתיות פה חייבות להיות טובות יותר. לא באמת מעניין אותי אם זה מגיע מראשון לציון או מרחובות כל נושא הביוב. מה שמעניין אותי זה שהתשתיות פה תהיינה טובות ומסודרות. בעיר כמו נס ציונה זה המינימום לבקש. הכל הלך לי. איבדתי המון ביום שישי. לא רוצה שזה יקרה לי שוב. בנס. ממש בנס אנשים לא איבדו פה את החיים שלהם. זה יכול היה להיגמר באבדן של בני אדם. בואו נמנע את הפעם הבאה, כי אז לא יהיה לנו כזה מזל"

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...