שתף

בריא בישראל – אתר הקנאביס הרפואי הגדול בישראל

14:38 29.09.2020

מה חדש בנס ציונה


ענף הקנאביס הרפואי הוא אחד הענפים בעלי קצב הצמיחה המהיר ביותר בישראל, ועם חלוף הזמן הולך ועולה מספר המטופלים החדשים שמקבלים רישיון לקנאביס רפואי ממשרד הבריאות. כאשר מטופלים חדשים נוספים למאגר הקיים באלפיהם מדי חודש, אחד הדברים שנוצר בשוק הוא מעבר של מטופלים רבים מאופציה של אספקה ישירה בבתי המרקחת לאספקה בלעדית דרך שירותים של משלוחי קנאביס רפואי.


אחת הסיבות העיקריות למעבר של מטופלים רבים לשירותי משלוחי קנאביס רפואי היא הצורך באספקה מהירה ויעילה של התרופה לטווח הארוך. במצב הקיים היום בשוק הקנאביס הישראלי, מלאי של מוצרי קנאביס רפואי הוא נושא שיכול להשתנות בצורה מהותית כמעט מדי יום, והצורך של עשרות אלפי מטופלים באספקה רציפה ויעילה של אותם המוצרים רק מתעצם מדי חודש בחודשו. למרות היותו צורך מרכזי, צורך זה אינו מקבל מענה דרך האספקה בבתי המרקחת, שמרביתם אינם עושים משלוחים או שאינם משלחים מוצרי קנאביס לאזורים רבים בארץ אלא מאפשרים רק אספקה ישירה דרך רכישה פרונטלית.


המענה המערכתי היעיל ביותר לצורך המתגבר שקיים היום בשוק הקנאביס הרפואי הוא משלוחי קנאביס רפואי, המגיעים עד בית הלקוח מבלי לחייב אותו להגיע בעצמו לבית המרקחת כדי לבצע רכישה פרונטלית. חשוב לציין כי משלוחי קנאביס רפואי זמינים, בדיוק כמו אספקה ישירה, רק לבעלי רישיון והיתר לצריכת קנאביס רפואי מהיחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות, אך כל מי שיש בידו רישיון שכזה יכול ואולי גם צריך להתחיל לעשות בהם שימוש כבר היום.


עוד לא עשיתם בעצמכם משלוח קנאביס רפואי עד הבית? הגיע הזמן שגם אתם תתקדמו לאחד השירותים החשובים ביותר בשוק הקנאביס הרפואי ולאחד הפתרונות הרפואיים היעילים ביותר שיקלו לכם על תהליך הטיפול ושגרת היום יום במהלכו.

 


משלוחי קנאביס רפואי – איך עושים את זה?


הזמנת משלוח קנאביס רפואי היא פעולה פשוטה במיוחד שלא מצריכה היום אפילו ידע בסיסי בטכנולוגיה או בשימוש באפליקציות מיוחדות. מרבית שירותי המשלוחים של בתי המרקחת וחברות המשלוחים הייעודיות בתחום הקנאביס הרפואי עושים שימוש בממשק אינטרנטי רגיל (ממשק WEB) שפועל גם במחשב וגם בסמארטפון או בטאבלט, ללא צורך בהורדה של אפליקציה ייעודית. במקביל, חלק גדול מהחברות ובתי המרקחת מאפשרים לעשות הזמנת קנאביס רפואי גם בטלפון, כך שהשירות נגיש גם למי שאינו עושה שימוש באמצעים אלקטרוניים מתקדמים כלל.


הדבר היחידי שאתם צריכים להחליט לפני שאתם יכולים להזמין קנאביס רפואי ולבחור את הספק או החברה שתשרת אתכם, הוא לדעת איזה מוצר אתם רוצים להזמין. אחת הבעיות שקיימות בשוק הקנאביס ובעיקר בשירותי משלוחים עד הבית היא מלאי ומגוון של מוצרים, ולכן יש לוודא מראש דרך שירות המשלוחים בו אתם מעוניינים לבחור כי המוצר שאתם זקוקים לו נמצא במלאי. חשוב לזכור כי לא ניתן להחליף מוצר קנאביס אחד במשנהו ולא ניתן להזמין מוצר מקטגוריה שאינה מאושרת ברישיון שלכם, ולכן הבירור המקדים חשוב במיוחד לפני כל הזמנה.


לאחר שמצאתם את המוצר הנכון מהקטגוריה הנכונה, ובחרתם את החברה היצרנית ממנה אתם רוצים להזמין את המוצר, אתם יכולים לפנות לאחת מחברות המשלוחים או אתרי המכירה שמציעים למטופלים רכישה או בזמנה מראש של מוצרי קנאביס רפואי במשלוח עד הבית.


זקוקים לאספקת מוצרי קנאביס עד הבית ומעדיפים שלא לצאת לבית מרקחת בעידן הקורונה ובצל הסגרים החוזרים והשינויים בהוראות הממשלה? לא סתם יותר ויותר מטופלים בוחרים היום באפשרות של משלוחי קנאביס רפואי, בריא בישראל דואגים להנגיש לכם את המידע ולהציג את רשימת כל בתי המרקחת המבצעים משלוחים עד אליכם.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...