שתף

בשבוע הבא יחל הרישום לגני הילדים ולכיתות א'

14:36 03.01.2019

מה חדש בנס ציונה

 

בראשית השבוע הבא יחל הרישום לגני הילדים ולכיתות א' לקראת שנת הלימודים תש"פ

 

על הרישום לגני-הילדים:

כ-2,500 ילדים מיועדים להשתלב במסגרת החינוכית הפורמלית של גני הילדים, וכולם, גם ילדים שנמצאים השנה בגני הילדים, חייבים לבצע את הרישום.


הרישום יתבצע באמצעות אתר האינטרנט של העירייה כאן ויהיה פתוח למשך תקופת הרישום 7-27/1/2019.


מחלקת גני הילדים בנס ציונה הפיקה חוברת רישום, שמופצת בימים אלו להורים, באמצעות הדואר וגני הילדים. בחוברת זו ניתן למצוא את כל המידע הנדרש לגבי הגנים, הצהרונים תהליכי הרישום והשיבוץ.


בעירייה ממליצים לתושבים להשקיע זמן ברישום ולעשות זאת במחשב ולא בטלפון הנייד, שם יוכלו התושבים לראות את כל השדות הנדרשים, לקרוא את כתבי ההתחייבות, ואף להחליט באם הם רוצים רישום לצהרון או לא. 


חשוב מאד יהיה למלא את כל השדות לגבי איחוד אחים, צרכים מיוחדים, ולכתוב ב'הערות' בקשות מיוחדות אליהם יוכלו להתייחס בעירייה.


לשיפור השרות, מחלקת גני הילדים, מעמידה מוקד רישום לצורך סיוע ברישום, או לצורך קביעת מועד לרישום פיזי, לאלו אשר לא יכולים לבצע את הרישום באתר.


בעירייה מאחלים לילדים ולהוריהם הצלחה רבה.

 

 

על הרישום לבתי-הספר:

הרישום לשנת הלימודים תש"פ עבור תלמידי כיתות א' בעיר, ייפתח ביום ב' 7/1 ויסתיים ב-27 בחודש. הרישום יתבצע בבתי הספר, וגם באמצעות אתר האינטרנט כאן. באתר העירייה נמצאת חוברת המידע הדיגיטאלית שערכו באגף החינוך לטובת ההורים. בחוברת קיים מידע מפורט על נהלי הרישום ועל ייחודיות בתי הספר היסודיים בעיר.

 

מנהלת אגף החינוך, ריבה קליין: "בקשות ייחודיות, או בקשות מעבר, ניתן להגיש רק לאחר ביצוע הרישום לבית הספר עבורו קיבלתם הודעת רישום והוא שייך לאזור הרישום שלכם. נשמח לעמוד לרשות ההורים בכל שאלה או עניין. ניתן לפנות טלפונית, או באמצעות המייל העירוני. אנו באגף החינוך מאחלים לילדים ולהורים הצלחה רבה."

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...