שתף

גאווה מקומית: רס"מ אתי ניסים

13:31 16.09.2020

מה חדש בנס ציונה

גאווה ענקית: תעשו הרבה כבוד לרס"מ אתי ניסים מנס ציונה שקיבלה אות הצטיינות

 

רס״ם אתי ניסים מתגוררת בנס ציונה בת 38 נשואה לרמי אמא לשלושה ילדים, הגדולה בת 17, 14 ,11


אני מאוד אוהבת ספורט, אוהבת ליהנות, טיולים.
למדתי טכנאי תעשיה ניהול


התחלתי את שירותי הצבאי בבה"ד 7 ושם הייתי במרת"ק- מרכז תקשוב שם הייתה אחראית לתת מענה במחינת חלפים וציוד מחשוב. לתת מענה ליחידות התרגילים, חתמתי קבע במרתק הייתי שם בערך 8 שנים האחראית מחסן מחשוב וחלפים לתת מענה לכל היחידה.


עברתי לאגף התקשוב כקצינת מחסנים בענף שדה, עבדתי עם כלל הפיקודים וננתי מענה בתחום התקשוב הייתי שם כשנתיים בענף שדה ולאחר מכן עברה למרכז אספקה אחוד.

כעשר שנים בתפקיד מנהלת משק של תחום הסוללות, כל הציוד הטקטי בצה"ל במסגרת התפקיד אני עוסקת במענה לכלל יחידות צה''ל, הפיקודים והזרועות בנושא ציוד הקשר, הסוללות, רענון המכולות בסדיר ובחירום עוסקת בקטלוגים, רכש, מתן מענה לכל הפיקודים.


אני מאוד אוהבת את הצבא, קמה בבוקר עם ברק בעיניים אוהבת את מה שאני עושה גורם לי לסיפוק אדיר המעמד הזה שהגעתי אליו מאוד מרגש אותי וזה הישג מבחינתי להגיע עם הערכה רבה של המפקדים והחיל ואני אמשיך לעסוק העשייה למען צה''ל במסירות גדולה ובאהבה.

תחושת סיפוק אדירה מהתפקיד והעשייה שלי לארוך כל השנים מתוך אהבה למה שאני עושה למען היחידות ויש תוצרים לעשייה שלי.

 

רס"מ אתי ניסים. גאווה ענקית

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...