שתף

"נטו" ודורון רדעי לא ירוצו ביחד

11:27 15.08.2018

מה חדש בנס ציונה

עו"ד דורון רדעי קיבל הצעה להצטרף למפלגת 'נס ציונה נטו', אך ההצעה נפלה וירוץ עם רשימה עצמאית

 

עו"ד דורון רדעי, אשר עומד בראש רשימת 'נס ציונה שלנו', קיבל בימים האחרונים הצעה להצטרף למפלגת 'נס ציונה נטו' ולהיות אחד מראשיה.

 

כזכור, 'נטו' היא המפלגה הגדולה כרגע במועצת העיר, כשראש העיר, יוסי שבו, הפורש, עומד בראשה, ובמפלגה מחפשים אנשים חדשים שיצטרפו לרשימה.

 

עו"ד דורון רדעי. ממשיך בדרך עצמאית

 

רדעי, אשר צובר כוח בתקופה האחרונה בקרב תושבי העיר והתניע מחדש, עם עבודה קהילתית וגם משפטית, עם מספר נושאים מעוררי מחלוקת בקרב התושבים, כמו נושא הטיסנים והבנייה בשכונת מליבו, החליט כי הוא לא סוטה מדרכו וממשיך עם רשימתו 'נס ציונה שלנו', ובימים הקרובים הוא אף יודיע על הרכב הרשימה כולה. 

 

עו״ד דורון רדעי מסר לפורטל: "ההצעה, לעמוד בראש רשימת 'נטו' החדשה ולהציג את מועמדותי לראשות העיר, מחמיאה לי, אך ירדה מהפרק. רשימת 'נס ציונה שלנו', בראשותי, ממשיכה בדרכה העצמאית, מתוך מטרה להציג בפני הציבור גלרייה של אישים בעלי ידע וכישורים לייצג בצורה טובה ונאמנה את כל תושבי העיר, חדשים לצד ותיקים, נשים לצד גברים, צעירים לצד גימלאים, וחילוניים לצד מסורתיים ודתיים. תקציבים וכספים לבדם לא מנצחים בחירות, אלא תמיכה של תושבים, ואת זה יש לנו בשפע, כך שאנו בטוחים בכוחנו להצליח."

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...