שתף

האם זה פרצופו של הליכוד בנס ציונה?

07:55 26.10.2020

מה חדש בנס ציונה

חבר המועצה גיל אנוקוב, חבר ליכוד גאה, מביע את דעתו על התנהגות חלק ממפגיני הליכוד בנס ציונה

 

ימים לא קלים עוברים על כולם בהפגנות בנס ציונה ובפרט בצומת הקניותר. 

 

ההפגנות משני צידי המתרס גורמות לתסיסה בחלק מן המפגינים שלעתים אף עוברים את הגבול. 

 

חבר המועצה של נס ציונה גיל אנוקוב, מביע שאת נפש מהתנהגות חלק מאותם מפגינים, דווקא אלה שהוא נמצא בצד שלהם מהמפה הפוליטית הארצית.

 

גיל אנוקוב:

 

"האם זה פרצופו של הליכוד בנס ציונה ?
בשבועות האחרונים  אני נתקל בנס -ציונה , בהנהגתם  של פרובוקטור מיקצועים  ,  "בהפגנות נגד הפגנות השמאל " . ההפגנות האלה מלוות באלימות מילולית , בניבולי פה , לשון גסה וקריאות חוזרות ונשנות "שמאלים בוגדים ". כמעט כל "אנשי ליכוד" המשתתפים בהפגנות אלו הם לא תושבי נס ציונה .בתחילה לא ייחסתי חשיבות  רבה לעניין , אולם,השלטים והקריאות " שמאלנים בוגדים " בסוף שבוע מבחינתי הגדישו את הסאה .מי אלה "השמאלנים הבוגדים " שיוצאים להפגין נגד ראש הממשלה בנס ציונה ? הם החברים האישיים שלי , הם השכנים שלי בבניין , הדיירים ברחוב שלי , הדיירים ברחוב של בני משפחתי בנס ציונה , שכני למושב בבית הכנסת , ההורים של ילדים בכיתה של ביתי ובבית הספר. לאלה חבורת המפגינים שמציגה עצמם כ"אנשי ליכוד "קוראים " שמאלנים בוגדים " ????
אני חבר ליכוד , גאה ,נאמן , המכבד את הבחירה של מתפקדי הליכוד בפריימריז של המפלגה  .אין לי ולמפגינים הסכמה  על דבר וחצי דבר.אני לא מסכים לחלוטין עם דעתם !!!  למרות זאת  ,אני מאוד מכבד אותם . אני דוחה מכל וכל ובשאת נפש את האלימות המילולית ,הקללות , גסות הרוח , וניבולי הפה של אלה שמגיעים לפה מבחוץ , לחרחר ריב , ליצור מחלוקת ופלגנות , זו לא דרכו של הליכוד ולא דרכם של  חברי הליכוד בנס ציונה  . אני אלחם בכל האמצעים העומדים  לרשותי על זכותם להביע את דעתם בין היתר גם במרחב הציבורי"

 

 

המחאה ביום שבת בנס ציונה. צילום: נועם אמיר

 

חבר המועצה גיל אנוקוב

 

 

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...