שתף

הדשא של השכן ירוק יותר

15:09 25.10.2018

מה חדש בנס ציונה

עו"ד דורון רדעי נלחם במפגעים הסביבתיים עבור תושבי נס ציונהכמו בכל קמפיין פוליטי מנסים המועמדים לנכס לעצמם הצלחות כאלה ואחרות ובמיוחד אם יש למועמד נגישות לשלטון קל יותר להצביע על יוזמה או מיזם שקידמה הרשות ולומר שאתה עומד מאחוריה.

בהתייחס לנושאים הסביבתיים היה אדם אחד שמוצב היום כמספר 2 ברשימת נס ציונה 1 בראשות אריאל אלמוג, שמו עו"ד דורון רדעי. 

פועלו של דורון מסוקר בפורטל שלנו בעקביות מזה מספר שנים ואפשר בהחלט לומר עליו שהוא פעיל שכונות, שבא מהשטח ומבקש לזכות באמון הציבור.

 

עו"ד דורון רדעי. פועל רבות עבור איכות הסביבה בעירדורון התגייס בהתנדבות מלאה, על מנת לקדם נושאים שונים הנוגעים לאיכות החיים של תושבי השכונות בעיר, למשל: מאבק להפסקת גלישת ביוב ממכון הטיהור ברחובות אל שכונותיה הדרומיות של נס ציונה, מאבק להריסת מנחת הטיסנים שפעל מול בתי השכונה, שיפור מצב התחבורה הציבורית בעיר ושיפור פני העיר ורמת הניקיון ברחובותיה ועוד.

דורון עשה זאת בהתנדבות, ובדרך לא תמיד זכה לשיתוף פעולה מצד הרשות.

פעילות זו דירבנה אותו להצטרף לרשימה שהקים אריאל אלמוג ולהשפיע מתוך מועצת העיר, שהרי מועצת העיר היא הגוף שקובע את המדיניות ואת סדרי העדיפויות.

מעניין אם לאחר שייבחר יעדיף לקחת על עצמו את תיק איכות הסביבה? בקרוב נדע.

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...