שתף

ההפנינג של ילדי החינוך המיוחד

09:12 31.12.2019

מה חדש בנס ציונה

ילדי החינוך המיוחד זכו להפנינג מרשים והפעלות של פעילי "כנפיים של קרמבו"

 

 

ביום חמישי התקיים הפנינג חנוכה לילדי החינוך המיוחד של מחלקת גני הילדים בשיתוף ועד הגנים העירוני.


כל באי האירוע נהנו מערכת מתנה שוועד הגנים העירוני סיפק: חנוכייה מגנטית שנתרמה על ידי  חברת אלביט וחולצה עם הכיתוב: "בנס ציונה, כל אחד הוא אור קטן וביחד אור איתן"  שנתרמה על ידי פורום העסקים של נס ציונה וגורמים נוספים.


חברת "מבושלת" אשר גם נרתמה לטובת האירוע, סיפקה את הסופגניות להפנינג.

 

הילדים נהנו מתחנות פעילות שהופעלו על ידי פעילי "כנפים של קרמבו"  של נס ציונה ולקחו חלק מרכזי בהפעלה, תוך הכנות מקדימות שנעשו עם לימור רט, רכזת תוכן חינוכי של מחלקת גני ילדים.

 

 

לאירוע הגיעו גם מהנהלת העירייה, מנכ"לית העירייה עו"ד דפנה קירו כהן, ומנהלת אגף משאבי אנוש מטל חזן, אשר התנדבו מבעוד מועד להגיע ולקחת חלק בהפעלת האירוע, זאת בנוסף לעובדות מחלקת גני הילדים, מיטל בן דור- מנהלת מחלקת גני ילדים וריבה קליין - מנהלת אגף החינוך. באירוע נכחה גם רעיית ראש העיר, חגית בוקסר.

 

ההפנינג היה שמח ומלא באור ובערכים שאגף חינוך מכוון אליהם וגאה בהובלתם והילדים והמשפחות לא הפסיקו ליהנות ולחייך.מיטל בן דור, מנהלת מחלקת גני ילדים: " קהילתיות, נתינה, קבלת השונה, הם חלק מהערכים שאנו שואפים להנחיל ולשזור בתוך העשייה החינוכית שלנו. אנו מחבקים את גני החינוך המיוחד ומאמינים שהדרך שלנו ללמד את כלל ילדי נס ציונה, על ערכים חשובים כמו חסד וחמלה וקבלת השונה היא באמצעות החינוך".

 


ריבה קליין, מנהלת אגף החינוך: " תפיסת האדם הינה תפיסה מרכזית ומובילה במודל העירוני החינוכי שלנו, אירועים מסוג זה מפגישים קהילות ומאפשרים
הכרות מעמיקה יותר, נתינה , סבלנות וכבוד הדדי. תודה על היוזמה, נהניתי לחוות את
השמחה אצל באי ההפנינג."

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...