שתף

ההצעה היצירתית של אריאל אלמוג

15:10 27.09.2018

מה חדש בנס ציונה

אריאל אלמוג מציע: אצטדיון כדורגל משותף עם רחובות 

 

לאחרונה שב לשיחת היום בנס ציונה נושא אצטדיון הכדורגל אשר עתיד להיבנות על ידי עיריית רחובות מול בתי המגורים של שכונת סביוני נצר. תושבי השכונה אשר חוששים ממטרדי הרעש שיגרמו להם כתוצאה מהפעילות במקום פתחו פורום מיוחד בפייסבוק והתחילו לפעול בנושא.

 


הנושא נדון במסגרת מפגש תושבים שקיים אמש המועמד לראשות העיר אריאל אלמוג בשכונת סביוני נצר. במפגש נכחו גם חברי רשימתו למועצת העיר "נס ציונה 1",  עו"ד דורון רדעי ואפרת דה-מיו.  

 


במסגרת המפגש סקר עו"ד רדעי את פעילותו למען תושבי השכונה בכל הנוגע למפגע הטיסנים והדגיש בדבריו את החשיבות בכך שעיריית נס ציונה היא זו שתוביל את המאבק במפגעים הסביבתיים שעדיין מפריעים לתושבי השכונה. 

 


בכל הנוגע לנושא האצטדיון העירוני שעיריית רחובות מתכננת להקים, מסר עו"ד רדעי כי מדובר בתכנית מאושרת ע"י הועדה המחוזית, ולפיכך נראה שהדרך היחידה לקדם פתרון לנושא הוא באמצעות הסכמה עם עיריית רחובות. במסגרת דבריו העלה רדעי אפשרות מעניינת במיוחד: במקום שני מתקנים קטנים וסמוכים זה לזה יש להרחיב את האצטדיון הקיים בנס ציונה על חשבון תקציב עיריית רחובות, תוך העברתו להפעלה משותפת של שתי העיריות.

 


אריאל אלמוג מסר בתגובה: "מבחינה עניינית וכלכלית אין לדעתי הצדקה להקים אצטדיון נוסף במרחק של כמה קילומטרים ספורים מהאצטדיון של נס ציונה, מה גם שהדבר צפוי לגרום למטרדי רעש לתושבי שכונת סביוני נצר.  כשם שאנשים מאחדים כוחות כך יכולות לעשות גם עיריות.  כך למשל,  תל אביב ורמת גן שיתפו פעולה בהקמת הסאפרי אשר עד היום מצוי בבעלות שתי העיריות. כשאבחר לראשות העיר אפנה לראש עיריית רחובות במטרה לאחד כוחות ולהפעיל אצטדיון אחד גדול ומכובד שישרת את כל אזור השפלה".

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...