שתף

החגיגה של בית הספר לב המושבה

09:36 24.02.2019

מה חדש בנס ציונה

ככה חוגג בית הספר לב המושבה

 

המרכז לגישור ולהידברות בקהילה פועל לקידום השיח והדיאלוג, בין היתר בתחום החינוך. במסגרת פעילותו זו, התקיימה זו השנה השלישית בביה"ס היסודי לב המושבה הכשרה לתלמידי כיתות ד'-ה' בבית הספר ע"פ התכנית של המרכז לדיאלוג אחר. זהו פרויקט הדגל של מרכז הגישור בתחום החינוך וכולל תכנית רחבה של חשיפה לעולם הגישור בקרב התלמידים, המורים וההורים.

 

את יום המשפחה הקדישו בבית הספר לנושא הגישור ובין היתר קיימו פעילות הורים ילדים בכיתות המבססת את השפה הגישורית. מספרת מנהלת ביה"ס אורית בנבנישתי: "תכנית הגישור מסייעת לתלמידי בית הספר לפתור קונפליקטים חברתיים ומתוך כך יוצרת אווירה נעימה ואקלים מיטבי. השיעורים בכיתות הועברו באופן מעניין ואפשרו לתלמידים התנסות בפתרון בעיות. במהלך השנה ניתן היה לראות את יישום התוכנית בכיתות והפעילות ביום המשפחה אפשרה להורים להתנסות בחוויות אותן התלמידים עוברים ולדבר את השפה הגישורית."

 

 

מנהלת מרכז הגישור העירוני, עו"ד נילי עטרי וקאר: "לילדים ניתנת הזדמנות ללמידת שפת הגישור וערכיה באמצעות למידה חווייתית, מעשירה ומשמעותית. שיתוף הפעולה בין כל הגורמים נוצר מתוך אמונה משותפת שגישור זו שפה שהופכת לדרך חיים, ולכן חשוב להתחיל את הלמידה בגיל צעיר. אני מודה למנהלת בית הספר על ההזדמנות לקדם ערך חינוכי כה חשוב."

 

המרכז לגישור הוקם תודות לשיתוף פעולה בין עיריית נס-ציונה (האגף לשרותים חברתיים) וחברת HP אינדיגו. מעבר לפעילותו הקהילתית של מרכז הגישור, המרכז גם נותן שרותי גישור למופנים מביהמ"ש לתביעות קטנות וכן לתושבי נס ציונה הפונים ליישוב סכסוכים בנושאים שונים ומגוונים וטיפל בשנה החולפת בכ-140 פניות. שירותי הגישור במרכז ניתנים לתושבי נס ציונה  ללא עלות.

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...