שתף

אריאל אלמוג צירף מנהיג בקהילה האתיופית לרשימתו

17:07 30.08.2018

מה חדש בנס ציונה

תכירו את הסיפור המופלא של אסנקאו מקונן, המועמד למועצת העיר מטעם מפלגתו של אריאל אלמוג. סיפור מדהים ומעורר השראה. אל תחמיצו

 

בשורה טובה לבני קהילת יוצאי אתיופיה בנס ציונה.  אסנקאו מקונן, מי שעמד במשך שנים ארוכות בראש הקהילה בנס ציונה, הודיע על כניסה  לחיים הפוליטיים וחבירה לאריאל אלמוג אשר מתמודד לראשות העיר.


אסנקאו מקונן בן 52 יליד אתיופיה נשוי לגב' בליינש יצחק מקונן ואב ל-4 ילדים, מתגורר בעיר נס ציונה משנת 2002. עובד כמנחה ומרצה בתחום החינוך למבוגרים ולצעירים.

 

 

 

אריאל אלמוג ואסנקאו מקונן. חיבור חשוב למען הקהילה

 

בקרב בני הקהילה הוא  מוכר במיוחד כאחד מגיבורי  העלייה ארצה. אסנקאו פעל במשך כשש שנים, יחד עם חבריו ואנשי מוסד, באדמת אויב בסודן, לשם העלאת יהודי אתיופיה ארצה במבצע משה, וזאת בתנאים לא תנאים, תוך כדי סכנת חיים.  לפני מספר שנים ייסד את עמותת מסוואת למען פעילי עלייה שמטרתה להנציח  את סיפורם המופלא של יהודי אתיופיה על מסעם דרך סודן, ג'יבוטי וקניה.

 


מאז עלייתו ארצה ועד היום המשיך בפעילות חברתית והתנדבותית, בין היתר, בהעצמת  הורים וילדים על מנת לעזור להם להשתלב בחברה הישראלית. אסנקאו צפוי לקבל מקום בולט ברשימתו  המתגבשת של אריאל אלמוג, רשימה שצפויה להציג פנים חדשות רבות ולשקף את כל מגזרי האוכלוסיה בנס ציונה.

 


בתגובה ל"פורטל נס ציונה" מסר אסנקאו: "לאורך השנים שאני גר בעיר ראיתי את המסירות של אריאל והנתינה שלו לתושבי נס ציונה בכלל ולבני הקהילה האתיופית בפרט. אריאל הוא מנהיג משכמו ומעלה, בעל ניסיון צבאי וניהולי כסגן אלוף בצבא, זכה בצל״ש ובאותו הנשיא על פעילותו ההתנדבותית, ולפי דעתי הוא האדם המתאים ביותר לניהול העיר בתקופה שלאחר יוסי שבו. אני תומך בו מכל הלב ובטוח בהצלחתו״.
 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...