שתף

הטיול של מובילי ההתנדבות

11:05 18.12.2019

מה חדש בנס ציונה

האנשים המיוחדים שמקדישים זמן רב למען הקהילה בנס ציונה

 

השבוע התקיים טיול ששילב סיור מקצועי למובילי ההתנדבות בעיר ונציגיהם.

 

בנס ציונה פועלים למעלה מ 3000 מתנדבים במגוון תפקידים. את כל אותם המתנדבים בעשרות הארגונים,  מובילים בהתנדבות ׳ מובילי התנדבות ׳ - קבוצה של אנשים מיוחדים שמקדישים שעות רבות לטובת  אותן עמותות ופעילויות.

 

לקראת חג האורים וסיומה של השנה האזרחית , היתה זו הזדמנות לומר להם תודה וכמובן לאפשר הצצה לפרויקטים ומיזמים קהילתיים והתנדבותיים ברשויות נוספות.

 

 

בבוקר הטיול הגיעה לברך את המתנדבים הגברת סמדר אהרוני, סגנית ראש העיר, שהתרגשה לראות את האנשים היקרים ובירכה אותם על תרומתם החשובה לקהילה המקומית.

 

הקבוצה המיוחדת זכתה לביקור ביער האילנות, משם המשיכו לנחל אלכסנדר ופגשו את יוחנן אורון, שמוביל בהתנדבות את קבוצת נאמני נחל אלכסנדר

ולבסוף , נחשפו  לפרויקט ׳בכל אופן רוכבים׳ וגן ריחות וצלילים- בפארק רעננה. פרויקטים  המיועדים עבור ומופעלים בשיתוף אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים.


היתה זו הזדמנות לפגוש אנשים מיוחדים ולשמוע על התפיסה שרואה את האחר, ולהיחשף לפרויקטים שמאפשרים לאוכלוסיות אלו להשתלב בחברה ולהרחיב את מקומות התעסוקה והפנאי עבורם.

 

במהלך הטיול אמרה אחת המתנדבות:
״זה לא מובן מאליו שאנחנו מקדישים שעות רבות להתנדבות וזה לא מובן מאליו שאנחנו זוכים ליחס המיוחד והאישי ולהשקעה הזו, שללא ספק נותנת לנו דרייב להמשיך בעשייתנו״

 

מתנדבת נוספת אמרה: 

״הסיור היווה נדבך נוסף בתכנית העבודה השנתית שלנו להובלה מקצועית והרחבת ארגז הכלים של מובילי ההתנדבות.
למידת עמיתים, שיתופי פעולה וגיבוש קבוצה שכזו, הם חלק חשוב בעשייה בתחום.
מדובר בקבוצה איכותית שמשקיעה לילות כימים בתרומתם לקהילה ולטובת הובלה של פרויקטים ועמותות בעיר. חשוב לנו לשמור על הנכס היקר הזה, לתמוך בהם מקצועית, להדריך ולהוביל, וכמובן לדעת להוקיר ולומר תודה. אין זה מובן מאליו מבחינתנו״.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...