שתף

היוזמה של גיל אנוקוב אשר עוררה מחלוקת

13:28 01.11.2020

מה חדש בנס ציונה

אמש פרסמנו על היוזמה המעניינת של חבר המועצה של נס ציונה גיל אנוקוב כלפי המפגינים נגד ממשלת נתניהו. כעת הוא זוכה על כך לתגובות רבות מכל צידי המתרס

 

אמש פורסם אצלנו בפורטל נס ציונה על המעשה המרגש והמעניין של חבר המועצה גיל אנוקוב. 

 

אנוקוב יצא בפוסט נוקב נגד התנהגות חלק מאותם מפגינים אשר מגיעים מבחוץ לנס ציונה ומפגינים בשמו של הליכוד בצורה גסה ומכוערת., כך על פי אנוקוב.

 

אתמול החליט אנוקוב לעשות מעשה ומעבר לפוסט שכתב, הגיע עם עוד מספר אנשי ליכוד "מתונים" והגישו פרחים למפגינים נגד הממשלה, להראות כי עם אחד אנחנו.

 

גם על המחוות שלום הזאת היו לאנשים הרבה מה להגיד. אנוקוב זכה להרבה מאוד תשבוחות על המעשה הנאצל, אך היו גם כאלה שמאוד התפלאו על כך ובעיקר לא חשבו שזהו מעשה שמגיע לאותם מפגינים. הדעות גם במקרה הזה, היו חלוקות.

 

לאחר מכן אמר אנוקוב:

 

"בשבוע שעבר פרסמתי פוסט נוקב על סגנון ותוכן הפגנות התמיכה בראש הממשלה בנס ציונה .אינספור התגובות החיוביות שקבלתי מחברי ליכוד , תומכי ליכוד ותושבים מן השורה חיממו את ליבי וחיזקו בי את האמונה בדרך .


לכן החלטתי לצאת מאחרי המקלדת, ולעשות מעשה .יחד עם חברים מסניף הליכוד בנס ציונה,עמית  טפר ואחרים התייצבנו  אתמול בנקודת ההתכנסות של מסע המכוניות וחילקנו פרחים למשתתפים. את מי פגשנו שם? פגשנו מכרים מנס ציונה , חברים שלנו, ,משפחות ,נוער וגימלאים,כולם תושבי נס ציונה שקיבלנו אותנו בחום ואהבה .
הצגנו את הפנים האמיתיות של הליכוד וחברי הליכוד בנס ציונה ובכלל , דמוקרטי, פתוח לשיח, מקבל ומכיל דעות של אחרים .כפי שכבר כתבתי אין לי עם ומפגינים נגד ראש הממשלה דבר וחצי  דבר ,אני לא מסכים לחלוטין עם דעתם. אבל, אני עומד זכותם להפגין והביע את דעתם , וזאת,בלי להיות חשופים לאלימות מילולית ,קללות ,נאצות ניבולי פה שאפילו הנייר לא סובל, מאלה שבאים פה מבחוץ לחרחר ריב ומדון ."

 

גיל אנוקוב והפרחים

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...