שתף

הילה קרופסקי עוזרי מונתה לדוברת עיריית נס ציונה

18:50 19.10.2020

מה חדש בנס ציונה

הילה קרופסקי עוזרי מונתה למנהלת מערך הדוברות וההסברה של עיריית נס ציונה

 

לאחר הודעת הפרישה המפתיעה של הילה שמיר גרינברג, בחרה ועדת המכרזים למנות לתפקיד את הילה קרופסקי עוזרי אשר התמודדה לתפקיד במכרז האחרון.

 

הילה, תושבת העיר, בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול ותואר שני במשפט, עם ניסיון של למעלה מ-16 שנים בתחום התקשורת, הסברה, שיווק וניהול משברים. שימשה כדוברת ועדת העליה והקליטה של הכנסת, דוברת לחה"כ דני יתום. דוברת ומנהלת קמפיינים בארגון גרינפיס ישראל ובשנים האחרונות כיהנה כמנכ"לית ומנהלת דוברות והסברה בעמותת עדי.

 

ראש העיר, שמואל בוקסר: "אני מברך את הילה ומאחל לה הצלחה בתפקיד החשוב. אני סמוך ובטוח כי הילה תדע להוביל את מערך הדוברות של העירייה ברגישות ובתבונה הנדרשת למען העיר וכלל תושביה"

 

הילה קרופסקי עוזרי: "לאחר שנים של עבודה מרתקת ומספקת במגזר השלישי, אני שמחה ומוכנה לחזור למגזר הציבורי. נס ציונה, עיר הולדתי, הינה עיר ייחודית. אני מקבלת את התפקיד כזכות ושליחות, במיוחד בזמנים אלו- אשר הדגישו את חשיבות הקשר בין העירייה לתושב. אני מודה לראש העיר ולועדה על האמון שניתן בי. אעשה כל שביכולתי להיות ראויה לו"

 

הילה תיכנס לתפקידה בתחילת חודש נובמבר.

 

הילה קרופסקי עוזרי. בהצלחה בתפקיד

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...