שתף

"היעד הבא שלי? חנוכת בית מד"א החדש בנס ציונה"

09:57 19.10.2018

מה חדש בנס ציונה

לוחם האצ"ל, ממייסדי הליכוד ומקים סניף מד"א בנס ציונה. משה פולק ראה ועשה הכל בחיים. עכשיו, כשהוא מתמודד תחת רשימת הליכוד- הבית היהודי, יש לו עוד חלום אחד להגשים

 

משה פולק , מוותיקי נס ציונה ופעיל ציבור עשרות שנים פורס בפני כתבנו את משנתו לקראת הבחירות הקרובות, בהן הוא מתמודד תחת רשימת הליכוד-הבית היהודי. ויש לו חלום: "לחנוך, בקדנציה הקרובה, את בית מד"א שכבר אושר ובשלבי תכנון מתקדמים"

 

 

קשה שלא ליפול בקסמו של משה פולק, דמות צבעונית ומרתקת אשר ניכרים בפניו שנים רבות של מאבקים ציבוריים ועשייה.
פולק, אשר עוד הספיק לשרת במחתרת האצ"ל, בטרם זו פורקה עם הקמת המדינה, הינו מוותיקי התנועה וממייסדי הליכוד, ואף חבר מזכירות לשכת הליכוד הארצית, במקביל לפעילותו בתנועת בית"ר האידיאולוגית.


אך מעל הכל, גולת הכותרת של עשייתו של פולק, מפקח בנייה במקצועו, היא פעילותו במד"א – ארגון ההצלה הלאומי של ישראל.
46 שנה מתנדב פולק בארגון והוא גם מקים ומייסד סניף מד"א בנס ציונה. את קשריו הרבים בקרב גורמי הממשלה רתם פולק לטובת מבנה חדש העתיד להיבנות בעיר ולשמש כבית לארגון מד"א בעיר, כמו גם למתנדביו ולשמש גם כמרכז הכשרה מרכזי להסמכות וקורסים בתחומי ההצלה והבריאות לטובת הציבור.

 


משה פולק: "אני שמח שהצלחתי להוביל, יחד עם ראש העיר יוסי שבו, את אישורי הוועדות השונות לטובות בניית המבנה החדש. עכשיו יש לנו כבר תקציב ואנו בשלבי תכנון אחרונים. אני מאמין שכבר בקרוב עבודות הבנייה יצאו לדרכן ואני אזכה, עוד בקדנציה הקרובה, לגזור את הסרט ולחנוך את המרכז החשוב הזה"

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...