שתף

"הם הגיבורים האמיתיים"

20:07 13.03.2019

מה חדש בנס ציונה

סגן ראש העיר אריאל אלמוג לקח את פורום עסקים בנס ציונה לפגוש את חיילי פרויקט "גדולים במדים". זה נגמר בהתרגשות הדדית וחומר למחשבה

 

לפני שבועיים התארח סגן ראש עיריית נס ציונה אריאל אלמוג אצל פורום עסקים בנס ציונה והסביבה בראשותה של חגית שרעבי והבטיח לעשרות האנשים שם לקחת אותן לפרויקט החיים שלו, "גדולים במדים"  בחורים צעירים עם צרכים מיוחדים שהוא גייס אותם לצבא והעניק להם את הזכות לשרת את צה"ל. 

 

מאז פתיחת הפרויקט, מאות צעירים התגייסו במסגרת "גדולים במדים"  ואריאל אלמוג, האבא של הפרויקט הזה, ממשיך לתמוך בו ככל הניתן.

 

 

כעת סגן ראש העיר עמד במילתו והעמיד לזכות פורום העסקים אוטובוס שמהר מאוד התמלא ב 30 אנשים מרוגשים ובעיקר מסוקרנים.

 

בהגעתו של האוטובוס לבסיס חיל האוויר במרכז הארץ,  אריאל הציג לפורום העסקים בנס ציונה את "גדולים במדים" פרויקט חשוב מאין כמוהו המגייס צעירים עם צרכים מיוחדים.

 

אריאל לקח את אנשי פורום העסקים  לראות כיצד הלכה למעשה אותם צעירים משתלבים בצבא במגוון תפקידים ואיך מכינים אותם לחיים עצמאיים בהמשך.  לאחר שיחת פתיחה והסבר של אלמוג, החלו אנשי  הפורום לשוחח, ולקבל הסבר "ממקור ראשון" מה זה הפרויקט הזה עבור אותם בחורים שהתגייסו. 

 

 

"בשבילי אריאל הוא כמו אבא. מה שהוא עשה בשבילי  כדי שאתגייס בפרויקט הזה ואלבש את מדי צה"ל, אזכור לו כל החיים" אמר אחד החיילים. 

 

לאחר מכן נערכה ארוחת צהריים עשירה ומגוונת ואז נסיעה להוסטל בו חיים החיילים, לראות כיצד הם חיים בזמנם הפנוי. 

 

הדרך חזרה הייתה מיוחדת. מלאה תובנות של אנשי הפורום. "זה מדהים לראות פרויקט כזה שהוא חוצה ארצות וצבאות. מכל העולם באים לראות איך זה עובד בישראל. אנחנו מקור השראה לכל העולם בנושא הזה" הציגה זאת אחת מנשות הפורום. 

 

"מה שאריאל עשה זה דבר מדהים ומיוחד במינו. לפגוש את החיילים האלה נותן לנו כוחות עצומים. הם הגיבוריים האמיתיים"

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...