שתף

המחנכים המצטיינים של נס ציונה

07:28 14.06.2019

מה חדש בנס ציונה

תעשו להם כבוד: אלו הם המחנכים המצטיינים של נס ציונה

 

 


 
ביום חמישי שעבר התקיים בהיכל התרבות ערב המחנך המצטיין, ערב הוקרה והצדעה למערכת החינוך העירונית. האירוע, בהנחייתה של דפנה ליאל, נפתח במופע "נפגשים על הדשא" של להקת GOLDA במחווה לאריק איינשטיין, שלום חנוך ומאיר אריאל.


באירוע נכחו ראש העיר שמואל בוקסר ורעייתו חגית, סגן ראש העיר נאור ירושלמי, חברי מועצה, מפקחי משרד החינוך, מנהלת אגף החינוך, אנשי אגף החינוך, מנהלי מחלקות חינוך, סגלי ההוראה מכל מוסדות החינוך, נציגי וועדי ההורים, ובני משפחותיהם של מקבלי האותות, שמילאו את האולם מפה לפה.

 

 

המחנכים המצטיינים יחד עם ראש העיר שמואל בוקסר וריבה קליין מנהלת אגף החינוך

 

במהלך הערב הוענקו 27 אותות "אות המחנך המצטיין תשע"ט" ל-23 מורים ו-2 גננות.
אות המנהל המצטיין לשנת תשע"ט הוענק ללימור שמעונוב  מנהלת בית ספר "ניצנים" ואות הערכה והוקרה לפסיכולוגית מצטיינת מהשרות הפסיכולוגי העירוני, ניתן לגב' סלבינה ליברמן .

 

המצטיינים הומלצו על ידי חדרי המורים והמנהלים, והליך הבחירה התבצע על ידי ועדת בחירה שכללה מפקחים, מנהלי מחלקות באגף החינוך, נציג ציבור מר נווה בהט ומנהלת אגף החינוך ריבה קליין.ריבה קליין מנהלת אגף החינוך הודתה מעל לבמה לצוותים ולכלל השותפים בעשייה החינוכית ואף מנתה את האתגרים המשמעותיים שהושגו השנה: "בית ספר בינתחומי הדר זכה בפרס חינוך מחוזי, התקיימה תערוכה עירונית מרהיבה של גני הילדים לסיכום תהליך של למידת ערכים בגיל הרך, בשנה הנוכחית העמקנו את תהליכי החדשנות שאנו מובילים בהיבטים הפדגוגיים והטכנולוגיים והוקצו משאבים רבים להצטיידות טכנולוגית. השנה כל תלמידי שכבת כיתות ח בעיר נס ציונה לומדים פיתוח אפליקציות, ובנוסף פיתחנו סביבות למידה ותוכניות לימוד מותאמות לתהליכים אלו. שכבת כיתות ט התנסתה בחדרי בריחה טכנולוגיים, קבוצות הרובוטיקה זכו בהישגים מרשימים, קיימנו אירוע האקתון עירוני בו השתתפו למעלה מ-200 תלמידי כיתות ז ו-ח והגענו גם להישגיים מרשימים  בתחרויות ספורט. "עוד הוסיפה  מנהלת האגף כי "נס ציונה כעיר לקחה על עצמה להוביל את דור העתיד. העמקנו  בפיתוח המודלים החינוכיים הבית ספריים והעירוניים. אחוזי הזכאות לבגרות בבתי הספר השש שנתיים הינם מהגבוהים בארץ, ניכר גידול משמעותי בלימודי הפיסיקה והמדעים ותלמידנו ממוקמים גבוה מאוד בטבלת הגיוס ליחידות מובחרות ומשרתים שרות משמעותי בצה"ל. אנו גאים  ביחס האישי אותו המערכת החינוכית שלנו מעניקה ובתפיסה החינוכית שכאן לא מוותרים על אף אחד."

 

בשם המחנכים מקבלי האותות נשאה דברי ברכה הגב מור הלל  מנהלת גן חסידה.
בחלק האחרון של הערב התקיים טקס חלוקת מגן ראש העיר למורים מצטיינים ואת המצטיינים ליוו לבמה מנהלים, מפקחים ומנהלי מחלקות.
המנחה דפנה ליאל קראה את נימוקי הועדה להענקת האות וכל אחד ממקבלי האותות עלה, תוך תשואות הקהל, לקבל את האות, זר פרחים. ושי צנוע מטעם העירייה.

 

ראש העיר שמואל בוקסר:
"המחנכים והמורים, ביחד עם התלמידים, הם המרכיב הקבוע במשוואה של עולם החינוך וההכשרה. ואנו מכירים תודה והערכה לנבחרת של אנשי חינוך בני עירנו, ועושים זאת בגאווה וסיפוק מרובים. דמותם של המחנך והמחנכת היא אבן היסוד של מערכת החינוך ואנו מקווים שהערכה לה אתם זוכים בערב הזה, תהיה נדבך נוסף במאמץ העירוני להעצמת החשיבות של עבודתכם, עבודת קודש מן המעלה הראשונה."

 

מעודדים את המורים

 

 

מקבלי אות המחנך המצטיין תשע"ט

 

 

 

 


טל חגאי - מנהלת גן לוטוס


מור הלל - מנהלת גן חסידה


מירב קביזון - מבי"ס בן צבי


שרי דייטש - מבי"ס בינתחומי הדר


אורית לטנר- מבי"ס לב המושבה


לימור סיטון - מבי"ס ניצנים


נירית אנגלשטיין - מבי"ס סביונים


שירלי ענבה - מבי"ס ארגמן


ורד הרשמן- מבי"ס ראשונים


נירה מלח -מבי"ס שקד

 


אמיר דוידס - מבי"ס שיבולים

 


צופיה גדו - מבי"ס אשכול

 


שיר פרי - מבי"ס שדות

 


ענבל איצקוביץ- מבי"ס אירוס


רבקה שאול - מבי"ס התומר


איבגני רינקוב - מבי"ס דקלים


הדס אוחיון - מבי"ס רעות


יהודית פלדמן- מבי"ס חב"ד


אביטל שיים - מקריית החינוך השש שנתית "אליעזר בן יהודה"
נועה אברג'יל - מקריית החינוך השש שנתית "אליעזר בן יהודה"
רונית דניאל -מקריית החינוך השש שנתית  "דוד בן גוריון"
יקיר צברי - מקריית החינוך השש שנתית "דוד בן גוריון"
מאשה פוקסמן - מקריית החינוך השש שנתית "גולדה מאיר"
טלי מיימון - מקריית החינוך השש שנתית "גולדה מאיר
ליאת פרומין - מקריית החינוך השש שנתית "פארק המדע"
סילבינה ליברמן - פסיכולוגית מהשרות הפסיכולוגי
לימור שמעונוב - מנהלת בי"ס  "ניצנים"

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...