שתף

המטפלת המתעללת הורשעה

09:06 11.02.2020

מה חדש בנס ציונה

 

בית המשפט קבע כי ציפורה דוד מואשמת בהתעללות בקטין ובחסר ישע

 

בית המשפט ברחובות הרשיעה הבוקר (יום ג') את ציפי דוד בהתעללות בקטין וחסר ישע. השופטת: "ניכר במהלך האירועים שהתינוק סבל הלכה למעשה, המטפלת הפחידה אותו והטילה עליו אימה משמעותית". 

 

הפרקליטות תדרוש לגזור על דוד מאסר בפועל.

 

לפי כתב האישום, דוד בין היתר סטרה בפניו, צעקה לעברו, הטיחה אותו על הספה ועל השטיח, הצמידה מגבת לפניו תוך שהיא חונקת אותו, הזיזה את התינוק עם רגלה, יצאה לעשן והותירה את התינוק לבדו. ב-12 במאי, בעת ששמרה על התינוק, אף אמרה לו: "אני הורגת אותך".

 

לאחר שנעצרה, דוד מסרה את גרסתה להאשמות, ואמרה כי "לא נתתי מכה לפעוט, לא טלטלתי אותו, לא הייתה מכה", אמרה. לדבריה, "אני תמיד מטפלת בו באופן מסור, אני אוהבת אותו כמו נכד. טיפלתי בו ועשיתי הכל כדי שיהיה לו טוב".

 

 

לטענתה של המטפלת גם אביו של הילד יכול לאשר את חפותה: "האבא עובד מהבית המון פעמים, והוא אף פעם לא ראה שום דבר כזה". המטפלת הוסיפה כי התיעוד מעוות: "הסרטון לא הוצג כהווייתו, אני בהלם. עשרים שנה שאני מטפלת בילדים". בסוף דבריה ציינה כי אין לה עבר פלילי.

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...