שתף

המכללה האקדמית לחינוך גבעת וושינגטון וארגון FIDF תומכים בלוחמים

12:25 21.06.2020

מה חדש בנס ציונה

 

עשרות סטודנטים מהמכללה האקדמית לחינוך גבעת ושינגטון קיבלו מלגות לימודים בהיקף של מאות אלפי דולרים

 

השבוע התקיים במכללה האקדמית לחינוך גבעת וושינגטון טקס ייחודי ומצומצם (בשל משבר הקורונה) של תכנית המלגות !IMPACT של ארגון ידידי צה"ל בארה"ב ובפנמה (FIDF) במהלכו העניקה מנהלת התוכנית, אורנה פסח, לנשיא המכללה פרופ' גדנקן אהרון, מגן הוקרה על שיתוף הפעולה ומעורבותו הרבה בתוכנית.

המגן הוענק לו כחלק מהחגיגות לציון 18 שנים לפעילות תכנית !IMPACT של FIDF.

 

ב-18 שנות פעילותה העניקה התכנית לכ-16,000 סטודנטים מלגות בהיקף של 185 מיליון דולר. תכנית המלגות !IMPACT של ארגון ה-FIDF  נוסדה בשנת 2002 במטרה להוקיר את הלוחמים על שירותם הצבאי המסור ותרומתם להגנת המדינה ובטחונה.

 

המלגות מוענקות לחיילים משוחררים מהמערך הלוחם בצה"ל (לוחמים ותומכי לחימה) ממשפחות מעוטות יכולת כלכלית. גובה המלגה הינו $4,000 לכל שנת לימוד, כאשר כל מלגאי ממומן ע"י תורם אישי, המלווה אותו לאורך כל לימודי התואר הראשון. עד כה העניקה התוכנית מלגות ל-53 סטודנטים מהמכללה לחינוך גבעת וושינגטון בהיקף כולל של 664 אלף דולר.

 


נשיא המכללה האקדמית לחינוך גבעת וושינגטון, פרופ' גדנקן: "מכללת גבעת ושינגטון גאה בשיתוף הפעולה עם תוכנית המלגות !IMPACT. אנו רואים בכך זכות וחובה. קידום לוחמים וחיילים קרביים באקדמיה בכלל ובתחום החינוך בפרט מסייע לא רק לחיילים אלא גם למערכת החינוך שמאמצת לתוכה אנשים מסורים, תורמים בעלי כח נתינה עצום שנובע מתוך תחושת שליחות- מנהיגים. שיתוף הפעולה עם תוכנית !IMPACT עולה בקנה אחד עם חזון המכללה לפיתוח מחנכים-מנהיגים שיובילו את הדורות הבאים לחינוך, לערכים ולהישגים. אנו גאים במלגאים על בחירתם בתחומי החינוך וההוראה ורואים בסיוע להם גם סיוע לדורות".


אורנה פסח, מנהלת תוכנית !IMPACT של FIDF: "כל אחד ואחת מהמלגאים שלנו בחר לבצע שירות קרבי משמעותי ולתרום לביטחון מדינת ישראל, למרות המצב הכלכלי המאתגר בבית. מלגת IMPACT! היא הדרך שלנו להצדיע להם, להוקיר להם תודה ולסייע בבניית עתידם. אני רוצה להודות לפרופ' גדנקן ולכל המכללה האקדמית לחינוך על שיתוף פעולה יוצא מן הכלל ומפגש מרגש. אני בטוחה כי יחד נוכל להמשיך ולהגשים חלומות לעוד לוחמים רבים בעתיד".


לפרטים והרשמה ל'מכללה האקדמית לחינוך גבעת וושינגטון' לחצו כאן או התקשרו לטלפון 073-3744339.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...