שתף

המסלול שמחבר בין הערים

08:58 24.10.2018

מה חדש בנס ציונה

היוזמה המבורכת של שחר רובין ושני חבריו מרחובות וראשון לציון

 

שלושת המועמדים הצעירים, סגן רה"ע מתן דיל מרחובות, המתמודד למועצת העיר. סגן רה"ע שחר רובין מנס ציונה המתמודד לראשות העיר.  וסגן רה"ע  וממלא מקומו רז קינסטליך מראשל"צ המתמודד לראשות העיר. סיכמו ביניהם, כי במידה ויבחרו יסללו שביל אופנים משותף שיחבר בין הערים.

 

מעבר להיותם בעלי ניסיון מוניציפאלי רחב, ומשמשים כנציגי סיעת 'הירוקים' בעירם. השלושה, גם חברים שנים רבות, משתפים פעולה במגוון רחב של נושאים ודואגים לקדם פרויקטים עירוניים מתוך חזון של שמירה על איכות הסביבה וקידום אורח חיים בריא וספורטיבי. כעת, חברו דיל, רובין וקינסטליך כדי לקדם פרויקט ראשון מסוגו בארץ שיביא בשורה של ממש לחובבי הדיווש בעירם.

 

 

סגן רה"ע מתן דיל: "רחובות היא עיר שטוב לחיות בה ואני גאה להיות חלק ממנה. בעירנו יש הרבה דברים טובים, אך גם דברים שמוכרחים לטפל בהם. שמירה על איכות הסביבה לצד טיפוח הספורט בעיר, הינם נושאים הקרובים לליבי וזקוקים לטיפול. לכן סיעת 'רחובותי' שבראשותי, תמשיך לטפח את שבילי האופנים בעיר כפי שקודמה בקדנציה הנוכחית. נקדם שבילי אופניים סביב רחובות ובתוכה, בדגש על בתי ספר ומרכזי תרבות ופנאי. לצד הכשרת שבילי אופניים חדשים, שיקומם של הישנים והרחבת נקודות ההתרעננות בעיר לטובת רוכבי האופניים והולכי הרגל."

 

סגן רה"ע שחר רובין: "נס ציונה היא עיר שכולה לב. אכפת לנו מהסביבה, מהמגוון הביולוגי ועל שמירתם של השטחים הירוקים בעיר. סיעת לב שבראשותי תמשיך לקדם את איכות הסביבה בעיר. נשמור על גבעות הכורכר, צביונה הכפרי של העיר ועל השטחים הירוקים. נקדם פרויקטים חדשים לעודד שימוש חוזר בחפצים יד שנייה ואף נקדם שווקים של יד שניה עבור כך. לצד קידום שבילי אופנים נוספים, נרחיב את תיבות הקינון "בפרויקט התנשמות" המהווה פתרון ירוק ואקולוגי להדברת המזיקים בעיר.


סגן רה"ע רז קינסטליך: "ראשון לציון היא עיר מדהימה ומתקדמת, שבראשותי תיהפך גם לעיר ירוקה וחכמה. עבורי, כיו"ר סיעת "הצעירים + הירוקים" שמירה על איכות הסביבה אינה רק סיסמה. ולכן בהמשך לעשייתנו הענפה נבנה מקלט עירוני לבעלי חיים פצועים, בו הם ישוקמו וידאגו לצרכיהם. לא נעצור בכך, ונייסד מוקד חירום שיהיה אף זמין בשבתות וחגים לקריאות עבור טיפול בבעלי חיים פצועים. לצד זה, ניצור שיתופי פעולה עם בתי ספר ברחבי עיר ונקדם התנדבות בכלבייה העירונית במסגרת מחויבות האישית."

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...