שתף

הנהגת ההורים תשבית את הלימודים ביום שישי

10:46 19.02.2020

מה חדש בנס ציונה

הנהגת ההורים היישובית תשבית ביום שישי את הלימודים לשעה אחת

 

לאחר הצבעה שנערכה אמש, החליטה ההנהגה ההורית היישובית של נס ציונה להשבית את הלימודים ביום שישי לשעה אחת. כתוצאה מכך, הלימודים יחלו בשעה 9:00 בבוקר.

 

הסיבה לכך היא הזדהות של ההנהגה ההורית ותמיכה במאבק של הורי וילדי החינוך המיוחד. מטרת ההשבתה היא הבעת הזדהות עם הקושי הנובע מקיצוץ תקציבי.

 

במכתב מפורט שכתבה ההנהגה ההורית נאמר: 

 

"הורים יקרים שלום רב,
הנהגת ההורים היישובית הצביעה אתמול (יום שלישי) ובחרה, בצורה גורפת, להביע הזדהות, להצטרף ולתמוך במאבקם של הורי וילדי החינוך המיוחד, ולהשבית את הלימודים לשעה אחת בבוקר יום שישי הקרוב (21.2.2020) בין השעות 8:00 ל-9:00.
כאמור, מטרת ההשבתה היא הבעת הזדהות עם הקושי הנובע מקיצוץ תקציבי היוצר מציאות שמקשה על כלל תלמידי בית הספר ובמיוחד על התלמידים בעלי צרכים מיוחדים - אשר זקוקים למעטפת תומכת עמוקה יותר.
הקיצוץ המתוכנן יביא לכך ששילוב תלמידים בכיתות רגילות בשנת הלימודים הבאה, ייעשה ללא הכנה מספקת ומתאימה של המורים המקצועיים, ללא השתלמויות וללא תמיכה פדגוגית. הדבר עלול להוביל לקריסה מוחלטת ולפגיעה קשה בילדינו.
הדבר נכון הן בבתי הספר היסודיים והן בחטיבות ובתיכונים.
החלטת הנהגת ההורים היישובית להצטרף להשבתה מבוססת על תמיכה מקיר לקיר של כל הנהגות ההורים הבית ספריות ואנו מברכים על כך, כמו גם על הערבות ההדדית שבאה לידי ביטוי בצורה חד משמעית.
המאבק, מול משרד החינוך, לקבלת משאבים נוספים הוא הכרחי, וזאת בכדי שכל תלמיד ותלמידה יזכו לחינוך שוויוני והוגן.
ההשבתה בת שעה אחת היא צעד נוסף ביצירת סדרי עדיפות נכונים, שתביא לאקלים לימודי מיטבי לכלל התלמידים, ותקל על שילובם של התלמידים בעלי צרכים מיוחדים בכיתות המגוונות.


תודה לכם ההורים על ההבנה ועל ההצטרפות והתמיכה.
יום הלימודים בשישי הקרוב (21.2) יחל בשעה 9:00"

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...