שתף

סוף לשמועות: שחר רובין לא היה מעורב בתביעה הייצוגית שבה השתמשו כנגדו

10:01 30.09.2018

מה חדש בנס ציונה

האם עדות של בעל חנות צעצועים תכריע את ההתמודדות לראשות העיר?

 

היום, 30.9, בדיוק חודש לפני הבחירות המקומיות, המועמד המוביל לראשות העיר שחר רובין משחרר, בעמוד הפייסבוק שלו, הצהרה חד-משמעית של בעל חנות הצעצועים שנטען כי נתבע על-ידי רובין.

 

 

לפני יותר משנה התפרסמה כתבה שבה השתמשו מתחריו ומתנגדיו, השכם והערב, ובה, כביכול, רובין היה חלק מתביעה ייצוגית נגד בעל חנות צעצועים בעיר.

 

בהמשך להכפשות נגדו, מציג היום רובין הוכחה חד-משמעית לאי מעורבתו בנושא.

 

להלן הציטוט כפי שמובא בעמוד הפייסבוק של רובין, אליו מצורפת תמונה משותפת של השניים:

"בניגוד לכל מיני פרסומים בזמן האחרון, מר שחר רובין לא היה מעורב בתביעה הייצוגית נגדי או נגד "ילדים ודרקונים", ואין לי שום דבר נגדו. ואני מאחל בהצלחה לכל המתמודדים."

 

ההצהרה המדוברת סותרת את טענותיהם של רבים ממכפישיו, שכעת עשויים למצוא את עצמם חשופים לטענות דיבה מטעמו של רובין.

 

חודשים רבים רובין לא רצה לעסוק בנושא והעדיף לשמור על שתיקה, אך החליט לחשוף את הנושא דווקא עכשיו, לקראת הישורת האחרונה של מערכת הבחירות.

 

על-פי הנתונים הרי שלא רק שלא נפל דופי במעשיו, אלא ההיפך הוא הנכון, רובין הגיע לחנות על-מנת לעזור לבעל החנות, שביקש את התערבותו בנושא, מתוקף ההיכרות עם התובע.

 

מסתמן שאלו אשר טוענים נגדו - יצטרכו מעתה לשקול היטב את דבריהם.

 

רובין: "אני בטוח שיש הרבה אנשים עכשיו שייאלצו לעשות חשבון-נפש עם עצמם על דברים קשים שאמרו נגדי, ללא בסיס, וללא שבדקו את העובדות. כאמור, מעולם לא קיבלתי שקל אחד משום תביעה ולא ניסיתי להרוויח מכך. מעורבותי הייתה אך ורק על-מנת לעזור לבעל החנות. אולי ישנם כאלה שזה ייראה להם תמוה, אך זה מעיד יותר עליהם מאשר עליי, והעובדות מדברות בעד עצמן. אנחנו בדרך לניצחון סוחף, והלב הולך לנצח בגדול, וכל הנסיונות שמתקיימים כבר חודשים רבים לפגוע בי - לא יצלחו."

 

"אני מודה לכל אלה שלא פקפקו בי לרגע אחד ומכירים את יושרי ואת עשייתי. יש לנו הרבה עבודה לפנינו, וצריך לחשוב ביחד איך מאחדים בחזרה את העיר ובונים ביחד את עתידנו המשותף." סיכם רובין.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...