שתף

העננים של ספיר: גן ילדים חלומי - כי לילדים שלכם מגיע הטוב ביותר!

12:43 02.06.2020

מה חדש בנס ציונה


בבית יפה ומאיר עיניים בנס-ציונה, שוכן לו גן 'העננים של ספיר'. אם תמהרו - תספיקו לרשום את ילדיכם לשנת-הלימודים הבאה


כשהיגענו השבוע לביקור בגן 'העננים של ספיר' הרגשנו כאילו אנחנו מרחפים בשמים, בין עננים רכים, עוטפים, מחבקים ונעימים, של שלווה, אהבה, טיפול חם, אוהב ומסור, של הצוות המקצועי - גננת וסייעות.


ספיר בנתה את הגן מתוך מחשבה על טובת הילדים ופיתוח עולמם בדרך המאפשרת להורים להעניק לילדים את הטוב ביותר, כבר בראשית דרכם בעולם, עם מענה מקיף ואישי לכל ילדה וילד, באווירה חמה, תומכת, יציבה וקבועה.

 


במהלך הביקור שלנו נכנסה אחת האמהות ואמרה: "זה לא גן, זו משפחה. כולנו משפחה אחת אוהבת." זהו סוד הצלחה של גן העננים של ספיר!


בגן העננים של ספיר תינוקות מגיל 3 חודשים וגיל 3 שנים, המחולקים לקבוצות גיל, בהתאם לגיל ולהתפתחות.


בקבוצת התינוקייה, מגיל 3 חודשים ועד זחילה לערך - 5 תינוקות בלבד, ושתי קבוצות גיל נוספות: קבוצת גן - מגיל שנה ועד שנתיים ובה לכל היותר 10 ילדים, ובקבוצת גיל הבוגרים של ספיר - מגיל שנתיים ועד גיל שלוש, גם כן, לכל היותר 10 ילדים.


חלוקת ילדי הגן לשלוש קבוצות קטנות מאפשרת הענקת יחס אישי מיטבי ותואם, לכל ילדה וילד, תוך שימת דגש לכל צרכיו במהלך השהות בגן.    

 סדר היום של ילדי גן הילדים של ספיר הינו קבוע ומאפשר להם עוגן של יציבות ופיתוח הביטחון העצמי. שלוש פעמים במהלך השבוע ילדי הגן נהנים ממגוון פעילויות מעשירות, עם הקפדה על המחשה בצורה מהנה וחווייתית: חוג התפתחות, פעילות מוטוריקה גסה ועדינה, חוג מוזיקה ואף בישול ואפייה.


ואם כבר דיברנו על בישול, בכל יום אמה של ספיר מבשלת לילדי הגן אוכל כשר, מזין, טרי וחם. התפריט השבועי בגן העננים של ספיר מגוון מכיל את כל אבות המזון, ויטמינים ומינרלים. 


גם חצר הגן מאובזרת במגוון רחב של מתקנים בטיחותיים ומשחקים, תואמי גיל והתפתחות, וכל קבוצת גיל נהנית ממרחב גדול המאפשר חקר, למידה ותנועה והכל בכיף ובהנאה גדולים. 

 

צוות הגננת והסייעות המסור נותן, גם הוא, לילדים, את הסביבה המגוננת, ומעניק להם תחושה מחבקת המאפשרת מקום טוב לגדול, לצמוח ולהתפתח בו. 


בגן העננים של ספיר עוברות הסייעות השתלמויות קבועות דרך חיב"ה - איגוד הגנים הפרטיים, הגן עומד בכל דרישות הבטיחות, כגון מרחב לשעת חירום ואמצעים לכיבוי-אש, לכל צרה שלא תגיע חלילה, ונמצא בפיקוח חיב"ה והרשות המקומית.

 

   
בביקור שלנו בגן הדגישה בפנינו ספיר, כי היה לה "חשוב ליצור סביבה חמה, שתעניק לילדי הגן ביטחון ותאפשר להם להרגיש שזו הסביבה החינוכית הבטוחה ביותר עבורם, אסתטית ונגישה. סביבה המאפשרת ומעודדת כל ילדה וילד לחקור, ללמוד ולהתפתח באופן חופשי."


אין כל ספק, כי בבחירות גן ילדים - לכל הורה חשוב לבחור את הגן הנכון, האיכותי, החם והאוהב לילדים הרכים. בבחירת גן ילדים - לכו על בטוח - גן העננים של ספיר


גן העננים של ספיר פועל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 07:00-17:00 וביום שישי בין השעות 07:00-12:30.

 

בגן מותקנות מצלמות במעגל סגור, ובהתאם לבקשת ההורים מוענקת להם גישה לצפייה.


ספיר וכל צוות העובדים מקפיד על כל הנחיות משרד הבריאות (בשל הקורונה) ומקפיד בימים אלה שבעתיים על חיטוי וניקוי. 

 

כצנלסון 19, נס ציונה 050-3353348

לדף הפייסבוק לחצו כאן 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...