שתף

העתקת נקודת מד"א לרחוב תל אביב

09:22 10.06.2020

מה חדש בנס ציונה

חלק מתושבי נס ציונה תהו לגבי נקודת מד"א החדשה ברחוב תל אביב. העירייה הוציאה הודעה מפורטת בנושא

 

 

עם כניסתו של ראש העיר ובהתאם למדיניותו מקדמת העירייה תכנון וביצוע פרויקטים בתחומי השכונה, כגון:  פיתוח לגבעת האהבה, שדרוג גינת המשחקים, הקמת גני ילדים חדשים במקום הגנים הישנים הקיימים, מרכז מחזור חדש ועוד. יצוין, כי לאחר שנים רבות, השכונה נמצאת בסדר העדיפויות של העיריה לקידום ופיתוח המרחב הציבורי.

 

נקודת מד"א, היתה עד היום ממוקמת במבנה שכור ברחוב ביאליק, השכירות מסתיימת בסוף החודש. מתוך ראיה ציבורית והבנה של החשיבות בשימור נקודת מד"א בעיר, ניסתה העירייה למצוא חלופות למיקום זמני של נקודת מד"א, שתאפשר המשך מתן שירות מיטבי לתושבי העיר. החלופה היא זמנית, שכן בטווח של שנתיים – שלוש קדימה מייעדת העירייה למד"א מקום במרכז השירות לאזרח על תכנונו ובנייתו אנו שוקדים בימים אלה.

 

יחד עם מד"א נבחנו מספר חלופות, תוך שנלקחו בחשבון פרמטרים שונים ובניהם: התאמה לצרכי מד"א; נגישות טובה לכל חלקי העיר; נכס בבעלות הרשות ביעוד ציבורי; זמינות מידית למעבר; מבנה שלא מצריך התאמות בעלות כספית גדולה – שכן מדובר בתחנה זמנית כאמור.

 

 

החלופה ברחוב תל אביב, נמצאה כחלופה המתאימה ביותר לצרכי מד"א, ולמעשה היחידה מהמבנים הציבוריים הזמינים לעירייה בשלב זה. 

 

היות ומדובר בשכונת מגורים, מתוך הרצון לשמירה על אורח החיים בלב העיר והקטנת הפגיעה ברווחת הציבור, סוכם עם מד"א, כי רכב האמבולנס יחנה אך ורק בחנייה המסומנת הקיימת עבור המשמר האזרחי. בנוסף, כפי שהיה נהוג ומוסכם עד כה, לא תופעל סירנה באמבולנס בתוך רחובות העיר.

 

בפגישה שקיים ראש העיר הבוקר עם נציג התושבים, אייל רודה, סוכם שככל שתימצא חלופה חדשה למיקום מד"א, בהלימה לדרישות, אנו נפעל למימושה. יחד עם זאת, ביקש ראש העיר מנציג התושבים, אורך רוח בקבלת המקום החדש של נקודת מד"א ולאפשר שמירה על רצף פעילות בעיר של שירות מד"א.

 

כמו כן, הבטיח ראש העיר כי דלתו פתוחה לשיחה עם נציגי תושבי השכונה ככל שיידרש בהמשך.

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...