שתף

הצהרת ההון של המועמדים לראשות העיר

18:59 20.08.2018

מה חדש בנס ציונה

סגן ראש העיר והמועמד לראשות העיר, שחר רובין, קורא למועמדים לחשוף הצהרת הון

 

שחר רובין, המועמד לראשות עיריית נס ציונה, קורא למתמודדים לחשוף את היקף ההון ,הנכסים שברשותם וניגודי העניינים שהם מצויים בהם. בדומה להצהרת ההון שמחויבים להגיש חברי כנסת.

 

שחר רובין. חשיפת הצהרת ההון

 

פחות מחודש עבר (29.7.18) מאז הכריז ראש עיריית נס ציונה, יוסי שבו, כי לא יתמודד במירוץ לראשות העיר בבחירות שייערכו באוקטובר 2018, ונראה כי צצים עוד ועוד מועמדים החושקים בכיסא ראש העיר.

 

שחר רובין, סגן ראש העיר, יו"ר סיעת לב, והמתמודד לראשות העיר בבחירות הקרובות, יצא בקריאה למועמדים: "חשפו הצהרת הון! בשנים האחרונות נעשים מאמצים להגביר את השקיפות של נבחרי הציבור כדי להגביר את האמון של התושבים, כל איש ציבור הרואה בתפקידו שליחות - חייב להתנהל בשקיפות. אני קורא לכל המתמודדים לדווח על היקף הונם ולתת לציבור לדעת את מצבם, את מפת הקשרים העסקיים שלהם והקרקעות שברשותם".

 

ברוח אותם הדברים, ציין רובין כי בכל ראיון תקשורתי ומפגש עם תושבים הוא שב ומדגיש את נושא השקיפות העירונית ושיתוף ציבור, ועל כן, פועל לשקיפות מלאה ולעידוד הציבור להיות שותפים לעשייה העירונית. בראיון שפורסם עמו החודש אמר רובין: "אני סמוך ובטוח שהתושבים בנס ציונה מבינים כי ראש עיר צריך להסתכל עשרים שנה קדימה, לתכנן תכניות ולהוציאן אל לפועל. ביחד עם חברי סיעתי, הכוללת נבחרת איכותית ומגוונת של אנשי עשייה, שבאים לעבוד למען התושבים, נוביל את נס ציונה אל העתיד לעידן של שקיפות ושיתוף."

 

בשבועות האחרונים החל רובין לחשוף את תוכניותיו לשנים הבאות בראשות העיר, תחת השם 'תוכנית רובין 2028'.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...