שתף

הקואליציה המלאה של נס ציונה

07:31 12.12.2018

מה חדש בנס ציונה

ישיבת המועצה השנייה בנס ציונה עסקה בעיקר בחלוקת תפקידים ואישורם

 

אמש נערכה ישיבת המועצה השנייה של הקדנציה החדשה בנס ציונה. את הישיבה פתח ראש העיר שמואל בוקסר בהקראת מכתב מרגש שקיבל מחברו ולאחר מכן התפנה לחלוקת התפקידים.

 

בוקסר אמר בפתיחת הישיבה :"אני שמח על האורחים שבאו לפה לשמוע אותנו. חשוב לציין שגם מקליטים אותנו, אז נא להתנהג בהתאם". לאחר מכן בעת חלוקת התפקידים ואישורם על ידי חברי המועצה, דיבר בוקסר באופן אישי על אריאל אלמוג ואמר "אני רוצה להודות לאריאל על גדלות הרוח שלו למען שלמות מועצת העיר ולמען הציבור בנס ציונה". 

 

בוקסר אמר זאת עקב ויתורו של אריאל אלמוג על תפקיד סגן ראש עיר בשכר במשך 28 חודשים, אותו יאייש נאור ירושלמי. אלמוג יהיה סגן ראש עיר ללא שכר ולאחר 28 חודשים יהפוך לסגן ראש עיר בשכר, במקומו של ירושלמי. 

 

 

עוד לפני כן, מונתה סמדר אהרוני לתפקיד סגנית ראש עיר בשכר והיא תהיה אחראית על תחום הרווחה, בטיחות בדרכים, צרכים מיוחדים והנגשת העיר. 

 

ירושלמי יהיה אחראי על תיק איכות הסביבה המורחב. אריאל אלמוג יהיה אחראי על תיק שפ"ע. עוד הוחלט כי הסגנים בשכר יחלו לקבל משכורת לפי תחילת עבודה החל מ 1 בינואר. 

 

כל התפקידים אושרו פה אחד על ידי חברי המועצה וקיבלו אישור ממשרד הפנים. 

 

חברת המועצה פנינה זיו, אשר שהתה בישיבה הראשונה והחגיגית בחו"ל, הצהירה אמונים לעיר ולמדינה. חבר המועצה שאול רומנו נעדר מהישיבה אמש עקב שהות בחו"ל, בדיוק כמו שחר רובין. טלי חייט ולירן יגודה נעדרו גם כן. 

 

כמו כן אושרו על ידי מועצת העיר שכר מנכ"לית ושכר ראש לשכה, אשר תכהן בו ברית גופר. 

 

 

 

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...