שתף

הקואליציה של בוקסר

21:20 03.11.2018

מה חדש בנס ציונה

מי יהיה מחוץ לקואליציה? מי יקבל סגנות? מה עם ירושלמי? ואיפה שחר רובין? איך תיראה הקואליציה של ראש העיר הנכנס שמואל בוקסר?

 

זהו. נגמר. הסתיימה לה מערכת הבחירות המטורפת שהייתה פה אחרי הרבה מאוד שנים, ושמואל בוקסר יתחיל את המשימה הראשונה שלו כראש עיר, בניית הקואליציה. 

 

אז לפי כל מה שמערכת הבחירות הציגה בפנינו מצדו של שמואל בוקסר זה ששני הסגנים שלו יהיו סמדר אהרוני, שחברה אליו יחסית בתחילת דרכו, וכמובן, אריאל אלמוג, שפרש מהמירוץ, ובמסיבת עיתונאים נאמר, על-ידי שמואל, שאלמוג יהיה סגנו, לאחר שייבחר לראשות העיר. 

 

 

 

אז כמה דברים. יהיה מאוד מעניין לראות האם למרות התוצאות, בוקסר אכן ישים את השניים האלו כסגנים. על-פי איך שזה נראה, זה באמת מה שיקרה. אלמוג ואהרוני צפויים לכהן כסגני ראש העיר החדשים של נס ציונה. 

 

מה שמוביל אותנו למועמד המפתיע של הבחירות, נאור ירושלמי. עם שני מנדטים עוד איכשהו ירושלמי היה משלים עם המצב, אבל רשימתו קיבלה, באופן דרמטי במיוחד, את המנדט השלישי, וכעת, יהיה מעניין לראות האם הוא ידרוש גם את סגנות ראש העיר.

 

במידה ולא, בוקסר יעניק לירושלמי סמכויות ותיקים רבים, אך עדיין לא ברור מה. אין ספק שכל העניין הירוק מאוד קרוב ללבו של ירושלמי, וזה בעצם הטיקט שלו. מעניין יהיה לראות לאיזה כיוון העיר נס ציונה הולכת כשירושלמי עם נושא איכות הסביבה יהיה בעל כוח רב.

 

עוד נקודה חשובה ומעניינת. שחר רובין. אין ספק שמערכת הבחירות העכורה נותרת עדיין בראשם של שני המתמודדים, ובעיקר, הפעילים. אבל כידוע לפעמים דברים נשכחים אחרי בחירות, ויהיה מאוד מסקרן לראות האם רובין יהיה בקואליציה, או שמא מעמדת סגן ראש העיר יעבור לתפקיד יו"ר האופוזיציה.

 

מקורביו של רובין טוענים כי אם רובין לא יקבל סגנות - הוא יישב באופוזיציה, והסיכוי שרובין יקבל סגנות הוא בין קלוש לאפסי. אז בטוח שתהיה אופוזיציה מרתקת. 

 

כל שאר הרשימות עשויות, וצפויות, להצטרף לקואליציה רחבה של שמואל בוקסר כראש עיר. בסופו של עניין, הציבור רוצה שהאנשים להם הוא הצביע, אכן יהיו בעלי השפעה, וכאלה הם יכולים רק בתוך הקואליציה. בהצלחה. 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...