שתף

הקשר המשפחתי של קפלן

15:15 25.02.2020

מה חדש בנס ציונה

יום המשפחה: אחיות שהן אימהות ובנות בביה"ח קפלן


היום חוגגים ברחבי ישראל את יום המשפחה הבינ"ל. במרכז הרפואי קפלן נפגשו למפגש מרגש שמונה אחיות שהן אימהות ובנות כדי לספר על העבודה הקשה והמאתגרת כאחיות בבית חולים, ואם הן מביאות את העבודה גם לארוחות המשפחתיות. כאשר מטופלים מזהים את שתיהן ומגלים שהן אמא ובת אומרים להן תודה על הטיפול ושיש על מי לסמוך.

 

שנית בנו, אחות אחראית מחלקת עיניים מזה 5.5 שנים ועובדת בקפלן מזה 34 שנים כאחות , וביתה מורן בנו, אחות באשפוז יום כירורגי מזה כשנה, אומרות שלא יוצא להן להיפגש במהלך העבודה אלא רק כאשר הן מסיימות באותה שעה וחוזרות יחד הביתה, אבל מטופלים שפוגשים אותן ברחוב מזהים את שתיהן ומגלים שהן אמא ובת ואומרים תודה על הטיפול. מורן: "אין ספק שאני אחות היום בזכות אמא שלי. מגיל צעיר מאוד נחשפתי למקצוע הסיעוד וראיתי איך אמא מושיטה עזרה ראשונה לאנשים ברחוב וכן פגשתי מטופלים שזכרו את הטיפול המסור שלה ושיבחו אותה".

 

בסך הכל משפחת בנו מרגישה בטוחה על כל מקרה שלא יבוא, מוסיפה שנית, מקצועי האחות דורש עבודה אינטנסיבית, נתינה וחמלה ללא תמורה. מורן מסכמת כי מאז ומעולם היתה לה ציפייה שתגיע לרמת המקצועיות של אמא שלה.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...