שתף

השירות הווטרינרי העירוני ערך ביקורת פתע תברואתית בעסקי מזון בפארק המדע

10:36 10.02.2019

מה חדש בנס ציונה

אנשי השירות הווטרינרי העירוני ופקחי השיטור העירוני הפתיעו חמישה עסקים בפארק המדע בשבוע שעבר בבדיקת פתע, כחלק מהפיקוח על התברואה בעסקי המזון בעיר * *החדשות הטובות: לא נמצאו ליקויים משמעותיים. הליקויים המעטים שנמצאו - יטופלו באופן מיידיבשבוע שעבר ( יום שני ה- 4/02/2019 ) ערכו אנשי השירות הווטרינרי העירוני ביקורת פתע תברואתית ב 5 מסעדות בפארק במדע ברחובות. הביקורות נעשו בשיתוף גורמי האכיפה העירוניים - השיטור העירוני, ולאנשי השרות הווטרינרי העירוני התלוו הווטרינר המחוזי של משרד הבריאות, ומפקחות משרד הבריאות בנפת רחובות.
הביקורות נועדו לוודא כי המסעדות עומדות בתקנים התברואתיים הנדרשים לניהול בתי אוכל, כי הטיפול במזון שמקורו מהחי- תקין, וכי אופן ההתנהלות התברואית עומד בתקנים הנדרשים.

פעולות מהסוג הזה מתבצעות בשיתוף פעולה בין כלל הגורמים העירוניים: השיטור עירוני מלווה את הביקורת, שרות וטרינרי  ומשרד הבריאות  מבטיחים פיקוח הדוק ויעיל על בריאות הציבור הנוהג לאכול במסעדות בעיר. בכל פעם מתבצעת ביקורת בעסקים אחרים בעיר.

באופן כללי, ממצאי הביקורות הצביעו על מצב תברואי המניח את הדעת במרבית העסקים, אך יחד עם זאת נתגלו מספר ליקויים תברואתיים הדורשים תיקון.
בעלי העסקים נדרשו על ידי אנשי הווטרינר העירוני לתקן ליקויים אלו באופן מידי, והגורמים האמונים על בריאות הציבור בעיר רחובות יוודאו את תיקונם.

מנהל השירות הווטרינרי, ד"ר אבי צרפתי:  "כחלק מתפקידנו לשמור על בריאות הציבור, אנו נוהגים לפקח על התנאים התברואתיים בעסקי המזון בעיר . במהלך השנה אנו עורכים מאות ביקורות יזומות וגם ביקורות פתע בבתי עסק ברחבי העיר, במטרה לבדוק קיום תנאי תברואה נאותים, למען שמירה על בריאות הציבור. שמחנו לגלות כי באופן כללי ממצאי הבדיקות הניחו את הדעת ונמצאו מעט מאד ליקויים תברואתיים שדרשנו לתקן ".

ערן גיאת, מנהל השיטור העירוני: "השיטור העירוני מבצע פעילות אכיפה בעיר במגוון תחומים. שיתוף הפעולה במוצלח עם השירות הווטרינרי העירוני במקרה הזה, יהווה בסיס להמשך פעילות אכיפה בעיר בעסקים נוספים, הרלוונטיים לבריאות הציבור כמו אולמות אירועים, עסקי מזון מהיר, מרכולים ועוד ".

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...