שתף

השלוחה החדשה של מועדונצ'יק

11:28 30.01.2020

מה חדש בנס ציונה

מזל טוב: שלוחה חדשה לתנועה מועדונצ'יק לילדי שכונת וואלי, טירת שלום וכפר אהרון

 

תנועת המועדונצ'יק –התנועה העירונית של נס ציונה, הפועלת מזה כ 35 שנה, החליטה בשיתוף פעולה מלא עם העירייה, להתחיל בפתיחתה והקמתה של שלוחה חדשה לתנועה.

 

לאחר ששני סניפי הבית של התנועה בית הנץ ובית הנוער עובדים בהצלחה רבה מספר שנים ומהווים בית עבור כ 1000  חניכים, הוחלט כי יש צורך ואף הכרחי, לתת מענה גם לילדי שכונות הוואלי, שכונת טירת שלום הוותיקה והחדשה וכפר אהרון, מבלי שיצטרכו להיתקל בקשיי הגעה בשל מרחקם הפיזי מהסניפים ולפתוח שלוחה חדשה של התנועה, אשר עתידה להפוך לסניפה השלישי של התנועה.

 

השלוחה החדשה נפתחה ביום ראשון האחרון, 26.1, באופן רשמי וחגיגי, בנוכחותם של:

ראש העיר שמואל בוקסר, סגנית ומ"מ ראש העיר סמדר מוצפי אהרוני, חברת המועצה ומחזיקת תיק הנוער מאיה פז שקולניק, מנהל מחלקת בתי הספר מוטי סגל, מנהל מחלקת הנוער כפיר פוני ומנהל תנועות וארגוני הנוער בעיר נועם דוד.

 

 

הפעילות תתקיים מידי יום ראשון בין השעות 17:00 – 18:30, בבית הספר ניצנים, ותהיה מיועדת לחניכי כיתות ג׳-ו׳.

 

חניכי השלוחה יהיו חניכי התנועה ככל חניך אחר וייהנו ממגוון הטיולים והאירועים של תנועת המועדונצ'יק שעתידים לבוא, וביניהם: טיול פסח, מחנה קיץ, פורימון ועוד...

 

מדריכי השלוחה נרתמו למשימה ומקדישים יום נוסף של הדרכה בשבוע, על מנת לאפשר לילדי העמק ליהנות גם הם מתנועת המועדונצ'יק כפי שנהנים שאר הילדים בעיר.

 

יעל רוזנר, רכזת סניף בית הנץ ורכזת השלוחה, הוסיפה: "בני נוער וחניכים יקרים, במועדונצ'יק העשייה היא מאה אחוז אתם. זו לא קלישאה, היצירה היא שלכם והביצוע הוא פועלכם. הולדת השלוחה, היא תוצר של מאות חניכים אשר הולכים בדרך אותה יצרתם, מאמינים בה וגאים בה. וזוהי אבן הדרך הראשונה בתחילתה של תקופה חדשה לתנועה שהיא ממזמן כבר בית! 

אני מאחלת לשלוחה החדשה שתהפוך לאחות של הסניפים הקיימים, תצטרף למשפחה ותהיה חלק בלתי נפרד ממנה, שגם כאן יגדלו דורות מלאים של ילדים/ות נערים/ות ותהיה


מקור לחינוך איכותי, מקום  המאפשר חברות ומחנך לנתינה ועשייה למען האחר. אני מאחלת לכולנו המשך שנת פעילות קסומה ומלאה בעשייה והתחלות חדשות!

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהיות חלק מהמשפחה המתרחבת של משפחת מועדונצ'יק."

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...