שתף

התחדשות עירונית: משפרים את איכות-החיים בשכונות הוותיקות

21:40 11.10.2018

מה חדש בנס ציונה

 

עמוס לוגסי מציג את תכניתו להתחדשות עירונית בנס-ציונה

 

נס ציונה הינה אחת הערים המבוקשות במרכז הארץ מבחינת דיור ומאופיינת בשכונות חדשות ומתפתחות.


ישנה חשיבות להתפתחות העיר, אבל יש לדאוג באותו המרץ גם לשכונות הוותיקות ולבצע תוכניות תמ"א 38 ותוכניות פינוי בינוי על-מנת לשפר את איכות החיים של התושבים.


עמוס לוגסי, יו"ר ועדת המשנה לתכנון ובניה בעירייה ב-10 שנים האחרונות, מלווה מקרוב את נושא תכנון ובניה בעיר, והוועדה, בראשותו, תומכת ומובילה תכנון וביצוע פרויקטים בשכונות הוותיקות.

 


שכונת יד אליעזר הוותיקה - נמצאת בשלבים מתקדמים של תוכנית פינוי בינוי לכלל השכונה. בוצע שלב פינוי של מספר בניינים בשכונה, כולל הריסה, והחל ביצוע בינוי של בניינים חדשים. 


שכונת נחמיה - אושר בוועדה, לפני מספר חודשים, קידום ההליכים לביצוע תוכנית פינוי בינוי בשכונה, ונוסחו הוראות הביצוע והגדלת שטחי ציבור. רשות מקרקעי ישראל הביעה הסכמתה לתמיכה בפרויקט זה ותקצה את המגרשים המיועדים למגורים לטובת קרקע משלימה של שכונת נחמיה. תוקם מנהלת שתלווה את תוכנית פינוי הבינוי בשכונה,
סיעת 'קול נס ציונה', בראשות עמוס לוגסי, תדאג לשלב במנהלת נציגי ציבור תושבי השכונה.


שכונת רמת בן צבי - סיעת 'קול נס ציונה', בראשות עמוס לוגסי, תפעל לקידום תוכניות פינוי בינוי בשכונת רמת בן צבי ותפנה לקבלת תמיכת רשות מקרקעי ישראל להקצאת קרקע משלימה, בדומה לתוכניות שאושרו בשכונת נחמיה.


בשלבים הבאים תפעל רשימתו של עמוס לוגסי לביצוע תוכנית פינוי בינוי במתחם השוק הישן.

 

סיעת 'קול נס ציונה', בראשות עמוס לוגסי, המתמודדת למועצת העיר, תמשיך להוביל ולתמוך בתוכניות התחדשות עירונית, וזאת, במטרה לשפר את איכות-החיים ותנאי המגורים, התשתיות ושירותי החינוך בשכונות הוותיקות.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...