שתף

התפקיד החדש של עומרי רווח

14:57 16.02.2020

מה חדש בנס ציונה

איש העסקים הצעיר מנס ציונה עומרי רווח נבחר לתפקיד חשוב והתנדבותי בעיר

 

עמרי רווח (33) איש העסקים הנס ציוני, ממקימי רשת בתי הקפה הראשונה בעיר, הבעלים של שלושה ברים וכמה מהפסטיבלים הגדולים בעשור האחרון והיום בעלים של חברת הפרסום המוכרת, ,GoodMedia נבחר השנה ליו"ר העסקים והעצמאיים בנס ציונה.


רווח לא עוצר בתארים הנ"ל, בנוסף הוא גם יועץ עסקי בתחום הדיגיטל של חברות וארגונים כגון עיריות, רשתות אופנה, רשתות מזון ועוד...

 

פגשנו את רווח לשיחה על המינוי החדש והמצב בנס ציונה וגילינו בחור צעיר, נמרץ ובעל חזון:

"שנים שקולם של בעלי העסקים והעצמאיים בעיר לא נשמע, אנשים שמחזיקים את הכלכלה במדינה שלנו ובנס ציונה בפרט, אלו שמשלמים את הארנונה הגבוהה ביותר, אלו שפותחים מוקדם וסוגרים מאוחר דווקא אלו שעובדים הכי קשה במשק מתוגמלים ומיוצגים הכי פחות.


אנחנו אלו שקונים אצלם, מסתפרים אצלם, מקבלים שירות ויעוץ מהם, מכירים אותם מהמרכזים המסחריים ובנייני המשרדים, חלקם חדשים וצעירים, חלקם וותיקים וראויים להערכה ואני גאה ושש להתנדב עבורם.

 

המטרה העיקרית שלי היא ליצור קהילה עסקית תומכת של בעלי עסקים ועצמאיים בעיר. להזמין אותם לקחת חלק בשיח העירוני בנושאים שחשובים להם, להגדיל את מקומם בסדרי העדיפויות של העירייה ולהשריש את גאוות היחידה שכולנו מכירים כתושבי נס ציונה גם בקהילה העיסקית בעיר.

 

אני מאמין שעם כלים נכונים, הדרכה, עזרה והכוונה החלומות של כל יזם צעיר וותיק כאחד יכולים להתגשם או לפחות להקטין את הסיכויים להיכשל."

 

למה לדעתך בחרו בך ליושב ראש האיגוד?

"אני חושב שעברתי את כל התחנות שעצמאי יכול לעבור - הקמות של עסקים במילוני שקלים, ניהול ושיווק של אותם עסקים, בהמשך יעוץ לחברות ועצמאיים וגם חוויתי בעצמי סגירת עסק. לכן, אני יודע מה עובר על עצמאי או בעל עסק שמתקשה לתפקד בכל המחלקות במציאות של היום, זה לא פשוט"

 

אז מה הדבר הראשון שתעשה בתפקיד החדש?

רווח: "כצעד ראשון אאגד את כולם תחת קורת גג אחת, לאחר מכן אפתח מרכז פניות וסיוע ליזמים צעירים בעיר ובנוסף אני עובד על מיזם חדש ומעניין שיושק בקרוב ״נס ציונים קונים בנס ציונה״."


נשמע שיש בפניך הרבה עבודה.
"זה לא הכל, חשוב לי שפעם הראשונה העסקים והעצמאיים יגיעו לגופים ציבוריים/בנקים מקומיים וכו כגוף אחד עם כוח להזיז, לתקן ולשנות. בנוסף נעבוד על הנחות של חברות האשראי בנושא עמלות סליקה ועוד"

 

ואיך התגובות למינוי?

"אני בא לפרויקט בהתנדבות וממקום אמיתי של שליחות אז כמובן שיש פרגון מהקרובים אבל גם מהרחוב, הופתעתי מהתגובות ברחוב ומהצורך לגוף אחד בעיר שסוף סוף ישמיע את קולם. יש הרבה עבודה לעשות ואני נרגש להתחיל״

 

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...