שתף

התפתחות נוספת בנושא המגרש במליבו

21:01 11.10.2018

מה חדש בנס ציונה

 

עו"ד רדעי בפנייה להתערבות היועץ המשפטי של משרד הפנים בנושא המגרש במליבו

 

כזכור, בערב ראש השנה התקיימה ישיבת מועצה אחרונה בעידן כהונתו של יוסי שבו כראש עיריית נס ציונה. חלק מחברי המועצה אשר חשבו שהם מגיעים לישיבה חגיגית, הופתעו לגלות כי בסדר-היום נכלל סעיף מהותי ובעייתי במיוחד מבחינת תושבי שכונת מליבו.

 

הקלטת הדיון כפי שעלתה לאחרונה לאתר האינטרנט של העירייה חושפת את המהומה שהתרחשה בעקבות כך, סערת רוחות וצעקות שכמותן לא נשמעו במהלך השנים הארוכות שבהן נשען שבו על קואליציה מקיר לקיר. 

 

עו"ד רדעי. להבטיח שלא ייקבעו בינתיים עובדות בשטח

 

דומיננטית במיוחד בישיבה הייתה היועצת המשפטית של העירייה' עו"ד שולמית כהן-מנדלמן. לאחר שהתברר כי לא הושג הרוב הדרוש להעברת החלטה שפירושה העברת קרקע ציבורית לידיים פרטיות, ושבו אף הכריז שההצעה לא עברה, יצרה עו"ד כהן-מנדלמן קשר טלפוני עם חבר מועצת העיר יצחק כהן, שיצא באמצע הישיבה עקב אירוע, ולאחר הסברים שונים - השיגה את הסכמתו לתמוך בהצעה.


עו"ד דורון רדעי, תושב שכונת מליבו ומי שעומד כיום במקום השני ברשימתו של אריאל אלמוג למועצת העיר 'נס ציונה 1', פנה בעקבות כך ליועמ"ש העירייה בטענה כי ההחלטה בטלה בשל פגמים היורדים לשורש העניין, ובראשם, הישענות על "הצבעה טלפונית", וזאת בניגוד לכלל המחייב נוכחות פיזית של חבר מועצה בדיון, "הצבעה" מאוחרת לאחר שהדיון בנושא כבר הסתיים בהכרזת ראש העיר כי ההצעה לא עברה, והחלטה שהתקבלה על יסוד טעות בניתוח המצב מבחינה משפטית/תכנונית. 


בפנייתו היום ליועץ המשפטי של משרד הפנים כתב עו"ד רדעי: "לצערנו הרב, עד ליום זה טרם זכינו לקבלת תשובה כלשהי מאת יועמ"ש העירייה לפניותינו... בנסיבות אלו, נודה על התערבותכם הדחופה, וזאת במטרה להבטיח שלא ייקבעו בינתיים עובדות בשטח, וזאת טרם בדיקה מקיפה ויסודית של העניין."

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...