שתף

התקנות החדשות החל משעה 17:00

15:15 25.03.2020

מה חדש בנס ציונה

תושבי נס ציונה שימו לב: אלו הן התקנות החדשות שתיכנסנה לתוקפן החל מהשעה 17:00. על המפרים יוטל קנס כספי

 

תושבים יקרים,

 

עפ״י החלטת ממשלת ישראל, התקנות החדשות לשעת חירום, שמטרתן שמירה על הבריאות של כולנו, יכנסו לתוקפן היום (רביעי, 25/3) החל מהשעה 17:00:

 

 יציאה מהבית מותרת רק לצורך: הגעה לעבודה (נדרשת בדיקת חום בכניסה לעבודה), הצטיידות במזון ותרופות, קבלת שירות רפואי, תרומת דם, הליך משפטי, הפגנה, הגעה לכנסת, טיפול במסגרת רווחה, סיוע רפואי או מעשי לאדם אחר הנמצא במצוקה וכן העברה של קטינים במסגרת הסדרי משמורת / טיפול וכו׳.

אנשים בני 60 ומעלה וכן אוכלוסיות בסיכון מונחות להישאר בבית ולא להסתכן ביציאה למרחב הציבורי.

 

שרותי דת – תתאפשר השתתפות בכמות מוגבלת ביותר בתפילה במקום פתוח, הלוויה, חתונה וברית וכן יציאת אישה לטבילה במקווה נשים ובלבד שתיאמה מראש את מועד הגעתה.

 

שרותי התחבורה הציבורית יצומצמו משמעותית ובמוניות תתאפשר נסיעה רק עם נוסע אחד או מלווה לצורך רפואי.

 


ממשיכים להקפיד על מרחק של 2 מטרים לפחות בין אדם לאדם. בנסיעה חיונית ברכב פרטי יהיו עד 2 נוסעים.

 

עסקים שימשיכו בפעילותם: שירותי משלוחים למזון, עיתונים וכן שירותים חיוניים לתחזוקת הבית, מוצרי חשמל, מוצרי ושירותי תקשורת ואביזרים רפואיים, בתי מרקחת, מכוני אוטיקה וחנויות למוצרי היגיינה (תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות). מותרת מכירה מקוונת עם משלוח לכל סוגי המוצרים. בשירות משלוחים למקום מגורים, המשלוח יונח מחוץ לפתח בית המגורים.

 

שימו לב כי הפרת האיסורים תהווה עבירה פלילית, שתאפשר גם הטלת קנס מנהלי על המפרים, וכן נקבעו בתקנות סמכויות לשוטרים לצורך אכיפת ההוראות הרלוונטיות.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...