שתף

ווילסון, ויני, דקסטר, בבלי ונצרת: אמצו חיה!

15:24 26.09.2018

מה חדש בנס ציונה

אם אתם אוהבים בעלי-חיים, בוודאי תבינו את החשיבות שבאימוץ בעל-חיים, במיוחד את הנטושים והמוזנחים. לשם כך יצרנו קשר עם עמותת 'תנו לחיות לחיות' ואנו משתפים אתכם במאמץ להצלת חיי בעלי-החיים. אנו מבקשים - אמצו חיה!

לאימוץ: בית-המחסה של 'תנו לחיות לחיות'. ממוקם בכניסה לכפר-רות ובו מחכים כ-200 כלבים וכ-100 חתולים. 03-6241776 (שלוחה 3)

 

והשבוע לאימוץ החמודים האלו:

ווילסון - עדין עדין עדין וכל-כך מתוק, ווילסון הנסיך הבלונדיני הכי מקסים שיש, מחכה למאמצים סבלניים, שיתנו לו רגע להיפתח ולהראות כמה הוא זקוק לאהבה כל-כך. ווילסון בן 3.

 

ווילסון

 

ויני - ויני הכוכב, שמבטיח לעזור לכם להוריד את הקלוריות שאתם צוברים מחג לחג... חתיך-על מהמם וכובש, יהיה מאמן כושר אישי הכי טוב שאפשר לבקש! ויני בן 3.

 

ויני

 

דקסטר - ביישן עדין ומקסים, דקסטר המהמם שלנו רוצה בחג הסוכות להיות כבר חלק ממשפחה שתאהב בלי סוף. כלבלב מקסים, שנפתח בקלות, רק צריך קצת להכיר, ואז, הופך לממרח בלתי רגיל. דקסטר בן 4.

 

דקסטר

 

בבלי - בבלי הממתק, יפיוף-על ביישן ועדין, עבר תהליך מדהים עם המאלפים שלנו, וכעת, מחכה לבית סבלני ואוהב, בו יוכל להפוך לכלבלב מאושר באמת. בבלי בן שנה.

 

בבלי

 

נצרת - יפהפיה עולמית, כל-כך עדינה ושברירית, נצרת המקסימה שלנו כלבה מאוד חששנית, שעובדת עם המאלפים שלנו כדי להיות יותר אמיצה. היא זקוקה למאמצים מנוסים, שיתנו לה את הזמן להיפתח ולהראות כמה שהיא מדהימה. היא זקוקה לבית עם עוד כלבלב, שיעניק לה ביטחון, היא שווה את ההשקעה והיא תעניק המון. נצרת בת שנתיים.

 

נצרת

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

Loading...

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...