שתף

''זו הדרך של כולנו לתרום למען האחר''

18:07 24.07.2019

מה חדש בנס ציונה

 

ערב מדהים של מעגל נשים נס ציונה - רחובות הגיע לשיאו עם הרצאה מרתקת של לוסי אהריש 

 

כמידי שנה עורכת עמותת מעגל נשים המקומית (נס-ציונה רחובות) ערב התרמה למען אוכלוסיות חלשות בקהילה. שם אומרים כי "זו הדרך של כולנו לתרום למען האחר".

 

מעגל נשים נס ציונה רחובות הוקם לפני כ-6 שנים על ידי נשות העיר הפועלות בהתנדבות מלאה. המעגל מלווה מסגרות לנערות בסיכון, מועדוניות רווחה, את בית האזרח הוותיק בנס ציונה, איסוף חבילות מזון בפסח, הקמת בית ההכשרה בבי"ס לוטם לנוער הלוקה באוטיזם ועוד.

 

 

לדברי אסתי כהן, יושבת ראש המעגל, "השנה במקביל לפעילות השוטפת של המעגל, התרומות מהערב יועברו גם לטובת ה'ליצנבולנס', האמבולנס של הליצנים הרפואיים הפועלים כדי להגשים חלומות של ילדים מאושפזים, ומאפשרים להם ולמשפחותיהם להתאוורר וליהנות מחוץ לבית החולים".

 

אתמול באולם מופת ברחובות התכנסו למעלה מ-250 איש לשמוע את ההרצאתה של העיתונאית ואשת התקשורת - לוסי אהריש - בהרצאה 'לא מתנצלת' לוסי חשפה הסיפור האישי שלה כאישה, עצמאית, מוסלמית, ישראלית, מדימונה, לצד הגשמתה המקצועית כעיתונאית ומגישת חדשות. מה קרה בניסיון הפיגוע שעברה יחד עם משפחתה במחסומים בחזרה לישראל בגיל 5, מדוע התלבטה 27 שנים לאחר מכן האם לקבל את הכבוד להדליק משואה ביום העצמאות, נישואיה לגבר יהודי ואיך זה לחגוג חגים יהודים לצד חגים מוסלמים ועוד. הרצאה מרתקת שהשאירה את כל אורחי האולם עד השעות המאוחרות של הלילה.

 

 

את הערב כיבדו בנוכחותם נציגי ציבור מרחובות ונס ציונה בהם סגן ראש העיר אריאל אלמוג שנשא דברי ברכה, חבר המועצה גיל אנוקוב. סמדר אהרוני סגנית ראש העיר נעדרה הפעם אך בערב ההתרמה הקודם ב-2/7/19 שבו לא הגיע לוסי אהריש נכחה סמדר ונשאה דברים וכן חברי מועצה רבים מרחובות בהם אווה גור ונכבדים נוספים. כולם שיבחו את שיתוף הפעולה בין הערים לקהילה אחת גדולה וחזקה והביעו תמיכה בפעילות ההתנדבותית והענפה בערים השכנות.

 

סגן ראש העיר אריאל אלמוג פרגן לבנות ואמר: "מדובר בבנות שעושות עבודת קודש במקומות שגם המדינה לא מגיעה אליהם ומתעסקת איתם. יישר כח לכל העוסקות במלאכה ולכבוד הוא לי לקחת חלק בערב הנפלא הנפלא"

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...