שתף
חגית מכוכב שביט 

חגית מכוכב שביט

צור קשר

חגית מכוכב שביט - הפעלה מעולם אחר

יום הולדת עם חגית מכוכב שביט! דמות מכוכב אחר שמגיעה לכדור הארץ במיוחד בשביל ילד/ת יום ההולדת!


אני מגיעה כ 20 דק' לפני ההפעלה כדי להכין את הציוד. הילדים מתקשטים באיפור פנים ונצנצים בקבלת פנים, לאחר מכן הילדים יהנו ממיני הצגה מצחיקה, משחקי חברה מהנים בליווי מוזיקה, ריקודים, שירים, מגוון אביזרים וקצת השתוללויות, כמובן שהילד תמיד במרכז העניינים. ולקינוח מסיבת חושך עם בועות סבון וזוהרים! נסיים בטקס מרגש, עוגה, ברכות ושי לכל ילד בסיום המסיבה.

סוגי ההפעלות:

מסיבת ספא - נתחיל עם פדיקור משולב בדמיון מודרך מרגיע, עם מוסיקה מרגיעה ממש כמו בספא, מניקור, שיער, איפור, מסכות פנים ונתמרח בקרמים - כמובן שאיכותיים! לאחר מכן נעבור לחידון שכולו על ילדת יום ההולדת. וכשהבנות מתוקתקות נתחיל בתצוגת אופנה מפוארת עם שולחן מלא באביזרים צעיפים כובעים ועוד. נסיים בטקס עוגה, ברכות ושי לכל ילדה.

 

מסיבת פיגמות - החברות מוזמנות עם פיג'מות. נתקשט באיפור ונצנצים בקבלת פנים. ראשית, הבנות יציגו את הפיג'מות שלהן בתצוגת אופנה מיוחדת, נשב לספר צ'יזבטים מצחיקים, נספר סיפור על חברות טובה ונעבור לחידון במיוחד על ילדת יום ההולדת. תהיה עמדת אביזרים של: משקפיים, צעיפים, כובעים ועוד... כל אחת תוכל לעשות תמונה יפה בעמדת הצילום, נשב למשחק חבילה עוברת ליצירת אווירה רגועה אינטימית ומגבשת וכמובן נאכל קורנפלקס עם חלב! המסיבה מלווה במוסיקה וריקודים, שיח עם הרבה צחוק וכיף! נסיים עם טקס עוגה וברכות ושי לכל ילדה בסיום המסיבה.

 

הישרדות - הפעלה כיפית ומגבשת גדושת משימות אתגר, כוח, חשיבה ואסטרטגיה. המסיבה מלווה בצלילי התוכנית הישרדות, פסלון חסינות, מועצת שבט, חידון במיוחד על ילד יום ההולדת שיכול לטרוף את כל הקלפים! כמובן שהילד תמיד במרכז העניינים. נסיים עם טקס עוגה ושי לכל ילד בסוף המסיבה

 

יום הולדת בטעם של פעם - מגיעה כ 20 דקות לפני להכין את הציוד. הילדים מתקשטים בקבלת פנים שמחה באיפור פנים ונצנצים. מתחילים במשחקי החברה הכי יפים ומצחיקים שאהבנו כשהיינו ילדים: מלמצוא נחשי גומי בקערות קמח דרך משחק הכיסאות האהוב ועד חבילה עוברת בגרסאות עדכניות ומדליקות במיוחד. ההפעלה כוללת חידון במיוחד על ילד יום ההולדת (מידע יינתן מההורה). הפעלה מקסימה שמלווה במוסיקה עכשווית והרבה שיח וצחוק סביב ילד יום הולדת. נמשיך עם מסיבת חושך מדליקה עם בועות סבון וזוהרים. נסיים בטקס עוגה וברכות ושי לכל ילד.

 

חגית מכוכב שביט: מסיבת כדורגל - כל החברים מוזמנים למסיבת כדורגל שווה במיוחד בבגדים ספורטיביים! החברים יגיעו למגרש הכדורגל. נתחיל בפעילות קצרה שכולה על ילד יום ההולדת ומותאמת לפי גיל. כניסה עם כתר וגלימה/כניסה במדי כדורגל וכו' לאחר מכן משחק קצרצר גם כן תלויי גיל כדי להיכנס לאווירה... כמו חישוקים/מצנח/חידון על ילד יום ההולדת וכדו'. בחלק השני נעבור למאמן הכדורגל שהיה שחקן בעברו נתחיל בתרגילים וטריקים עם הכדור, אימון קצרצר ולאחר מכן נקנח במשחק כדורגל קבוצה נגד קבוצה כאשר ילד יום ההולדת קפטן ויבחר חבר נוסף שיהיה קפטן של הקבוצה היריבה! נסיים בהענקת מדליות. ונעבור לטקס עוגה וברכות ושי לכל ילד.

 חגית מכוכב שביט: ההפעלות הינן תלויות גיל. ניתן לעשות מיקסים ולהתאים הפעלה באופן אישי.

♦ ניתן לשלב: בובות ענק שהופכות כל יום הולדת לבלתי נשכחת / סדנת סליים מגניבה / סדנת לוכד חלומות / סדנת מריחת לק /       סדנת אפייה

♦ ישנה אופציה לשדרוגים כמו עוגת יום הולדת, שולחן מתוקים, עיצוב בלונים, מכונת ברד, עמדת שזירת צמות, מגנטים, עמדת        פול מון ועוד במחירים מעולים.

לוח ארועים