שתף

חיזוק מדהים לבית היהודי הליכוד בנס ציונה

18:08 27.09.2018

מה חדש בנס ציונה

"נפתח את השכונות הותיקות, נפעל להשאיר את הצעירים ואת הזוגות הצעירים בנס ציונה ונקדם דיור מוגן ציבורי קרוב לבית למבוגרים תושבי המקום"

 

חיזוק חשוב ומעניין לבית היהודי- הליכוד בדמותו של תמיר שמר.

 

תמיר שמר, בהשכלתו רואה חשבון ובין היתר בעל תואר ראשון במנהל עסקים ומימון, ולאחר סיום לימודי תואר ראשון במשפטים, יליד נס ציונה, הצטרף השבוע לרשימת הליכוד – הבית היהודי כשבאמתחתו מספר יעדים עיקריים: השארת הצעירים בעיר ועזרה לזוגות צעירים, התחדשות עירונית בשכונות הותיקות, פתרון קרוב לבית למבוגרים תושבי המקום והקמת יחידות סיוע ותגבור עו"ס לפתרון בעיות בתחום המשפחה ברמה החברתית.

 

תמיר שמר

 

שמר, בן 48, אב לחייל העומד להשתחרר משירות סדיר במערך הלוחם של חיל האוויר, הינו רואה חשבון בהשכלתו ובעל תארים נוספים המקנים ידיעה עסקית, כלכלית ומשפטית. בעברו היה במטה הנהלת מכבי שירותי בריאות, ניהל מחלקה כלכלית ועבודות מיוחדות במשרד רו"ח, ומזה במשך 14 שנים משמש כמבקר הפנים של משרד עורכי הדין הגדול והמוביל במדינה, המונה למעלה מ – 540 עובדים, ומנהל במשרד (בין היתר) את מחלקת חשבונות נאמנות, אשר בה מתנהלים פיננסית כל הפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית בהם מטפל המשרד.

 


כבן הדור השלישי לתושבי נס ציונה, מתכוון שמר לרתום את ניסיונו ראשית לטובת הדור הצעיר, בו רואה שמר את דור העתיד שיביא את נס ציונה להישגים מרשימים. בהקשר זה בין תוכניותיו – הגדלת מערך המלגות עבור סטודנטים תושבי נס ציונה, הקמת מרכזי צעירים ברחבי העיר (כגון בית הנוער שריכז בילדותו את הפעילות בשעות אחר הצהריים לנוער), קידום הספורט (כמי שזכה בתחרות ארצית נוכח שמר להפנים שהצלחה בספורט מקדמת איכויות נוספות אצל הילד ובעיקר בתחום הלימודים), ובניית פלטפורמה מקומית שתחזק ותאפשר לתלמידים תושבי העיר (גם אם לומדים מחוץ לעיר) המעוניינים להשקיע מזמנם בלימודי אקסטרה, להגיע לרמות גבוהות יותר של הישגים בלימודים (כגון 5 יחידות במתמטיקה וכו').

 


בתחום ההתחדשות העירונית, לדבריו של שמר, בכוונתו לפעול להקמת מנהלת לטיפול בפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38 (בהתאם לתקציבים שעודכנו לאחרונה). מנהלת זו אמורה לתת מענה לציבור הרחב להבין בסבך הבירוקרטיה של התחדשות עירונית, ולעזור בכל התהליך מול כל הגורמים הנוגעים בכך (מעין מחלקה משודרגת לתרבות הדיור).


נושא מיוחד וקרוב לליבו של שמר הוא תחום המשפחה ובכוונתו לחזק את מערך העו"ס בעיר, להקים במחלקת הרווחה בעיר יחידת גישור ייעוץ והסבר לזוגות נשואים בקשיים שתאפשר פניה לקבלת ייעוץ טרם פתיחת הליך גירושין (בדומה ליחידות הגישור הצמודות לבתי המשפטי לענייני משפחה אליהם ניתן לגשת רק לאחר שמתחילים הליך גירושין) במטרה להקטין את היקף הגירושין ומתן מענה לטיפול הולם בילדים.

 


אלי סיני קעטבי: "הצטרפותו של תמיר שמר לרשימת הליכוד – הבית היהודי, מהווה חיזוק איכותי ומקצועי ביותר לטובת כל תושבי נס ציונה. תמיר מביא עימו ניסיון עצום ורחב ממשרד שמטפל בכל הפרויקטים הגדולים של התחדשות עירונית.

 

בנוסף,  מהתקופה בה עבד במטה הנהלת מכבי שירותי בריאות היכרותו עם פעילות הדיור המוגן "מעונות מכבי" ובשילוב השכלתו וידיעותיו המשפטיות, מתכוון תמיר לפעול להקמת חברה בשליטה מלאה של העירייה שתביא פתרון דיור מוגן ציבורי לתושבים המבוגרים בעיר, כך שהפתרון יהיה קרוב לבית ולנוחות המשפחה והמבוגר, תוך הפחתת העלויות החודשיות בהשוואה לדיור המוגן הפרטי ושימוש ברזרבות כספיות לפעילויות אחרות של העירייה לטובת התושבים.

 

כמי שהיה בעבר הבעלים של מועדון "כתום" בעיר, (שפנה במקור לקהל הנוער) לתמיר היכרות אמיתית עם צרכי הדור הצעיר בעיר ובכוונתו לפתח גם תחום זה. אני בטוח שיחד איתו נוכל להמשיך להצעיד את נס ציונה להוות עיר שהיא מופת ודוגמה לכל עיר בארץ".


יצחק כהן: "את תמיר אני מכיר עוד מילדותו ואני יודע שמדובר בבחירה מנצחת. לפני מספר ימים בלבד השקנו את מטה הבחירות שלנו בנוכחות חברי כנסת ובתמיכת חברי ממשלה וככל שחולפים הימים ומתקרב מועד הבחירות, הרשימה המאוחדת שלנו מתגבשת ומתעצבת ונוספים אליה עוד תומכים מכל השכבות הציבור ומגזריו. אנחנו נהיה הפתעת הבחירות".

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...